• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 3 Червня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопільщині п’яний водій скоїв ДТП та запропонував хабар

На Борщівщині п’яний водій заїхав у дерево і потім давав поліції 500 доларів хабаря

Опубліковано: 29 Червня, 2022
A A
На Тернопільщині п’яний водій скоїв ДТП та запропонував хабар

Нетверезий водій, втікаючи від поліцейських, «заробив» три адмінки та кримінальне провадження, – повідомив Тернополіс.

До того ж, чоловік, у якого в крові було зафіксовано 2,5 проміле алкоголю, розбив свій транспортний засіб, в’їхавши у дерево, та пошкодив службове авто поліцейських.

Про це  28 червня інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 міста Борщова повідомили на лінію 102 про спробу  надання їм неправомірної вигоди жителем села Озеряни, 1990 року народження. Молодик пропонував 500 американських доларів за непритягнення його до адмінвідповідальності.

Як з’ясувалося, патрульні намагалися зупинити водія автомобіля за порушення правил дорожнього руху. Останній проігнорував вимогу зупинки та натиснув на газ. Під час переслідування втікач допустив зіткнення з деревом, відтак автомобіль, втративши керування, покотився на службовий транспортний засіб поліцейських,  завдавши йому механічних пошкоджень.

Аби якось залагодити те, що накоїв, водій, котрий до того ж виявився нетверезим, став пропонувати поліцейським 500 американських доларів хабаря. Злочин задокументувала слідчо-оперативна група, що виїхала на місце події.

Щодо зловмисника складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння), ст.122-2 (невиконання водієм вимог про зупинку), ст.124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  частиною 1 статті 369 (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.

Джерело: Тернополіс
Теми: дтпп’яний водій

Перегляньте Також

Вчора Тернопіль пережив кілька страшних ДТП
NEWS

Вчора Тернопіль пережив кілька страшних ДТП

28.05.2025
На трасі Львів-Тернопіль смертельне ДТП
NEWS

Смертельне ДТП на трасі Львів-Тернопіль

10.01.2025
Лановецька музична школа втратила Григорія Крису
NEWS

Тернопільщина попрощалася із загиблим захисником Андрієм Юрчиком

10.11.2024
ДТП. Фото Нацполіція
NEWS

У Тернополі жінка потрапила під колеса авто

17.10.2024
Володимир Гевко
NEWS

Затягнулось розслідування смертельної ДТП за участі нардепа з Тернопільщини

25.09.2024
Фото з місця події. ТГ-канали
NEWS

Вантажівка розтрощила фасад церкви у Тернополі

15.09.2024
завантажити ще
Наступний допис
Житель Тернопільщини тримав вдома незаконний арсенал

Житель Тернопільщини тримав вдома незаконний арсенал

Історії війни: Микола Нилович Демчук

Історії війни: Микола Нилович Демчук

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Припинять курсування чотири приміських потяги

    На Тернопільщині припинять курсування чотири приміських потяги

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Розшук! На Тернопільщині розшукують жінку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник Василь Ющишин з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Троє працівників загинули в цистерні на тернопільському підприємстві

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Депутат із Тернопільщини намагався підкупити прикордонника

Депутат із Тернопільщини намагався підкупити прикордонника Львівської області

03.06.2025
На фронті загинув захисник Захар Венчур

На фронті загинув захисник Захар Венчур зі Зборівської громади

03.06.2025
Призначено нового головного рятувальника Тернопільщини

Призначено нового головного рятувальника Тернопільщини Ігоря Михальчука

02.06.2025
На Тернопільщині випускники станцювали аркан

На Тернопільщині випускники школи станцювали аркан

02.06.2025
Кременеччина втратила свого захисника Анатолія Панасюка

На війні Кременеччина втратила свого захисника Анатолія Панасюка

02.06.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.