• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 4 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

До підприємців Тернопільщини дзвонять з податкової і вимагають гроші

Опубліковано: 04 Березня, 2021
A A
шахраї

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Тернопільській області доводить до відома широкого кола громадськості Тернопільщини про те, що у лютому поточного року, в обласному центрі та районах області активізувались спроби невстановлених шахраїв. Вони злочинним шляхом намагаються заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів суб’єктів підприємницької діяльності.

Зловмисники телефонують посадовим особам суб’єктів господарювання області з телефонних карток мережі стільникового зв’язку і, представляючись службовими особами Головного управління ДПС в області, чи їх довіреними особами, – шахрайським методом вимагають готівкові грошові кошти для залагодження так званих перевірок, надання матеріальної допомоги чи на якісь інші нагальні потреби.

Невстановлені особи телефонують суб’єктам підприємництва, представляються службовими особами податкових органів, просять надати так звану «матеріальну допомогу» для вигаданих нагальних потреб, наприклад: для проведення заходів із святкування застіль, для залагодження питань пов’язаних із проведенням у них перевірок, тощо.

Ось частина телефонних номерів, з яких шахраї намагаються у злочинний спосіб заволодіти грошовими коштами: 095-606-53-18; 050-834-56-87; 095-047-93-61; 063-42-13-730; 073-14-24-939; 097-82-85-958; 073-096-25-72.

Зазвичай, такими діями займаються так звані «телефонні аферисти» та особи, які відбувають терміни ув’язнення.

Здебільшого, завдячуючи пильності свідомих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності, такі афери з боку «телефонних шахраїв» свого втілення не знаходять. Проте, як свідчить практика, на жаль, частина громадян та СГД все ж таки ведуться на такі афери і надають грошові кошти злочинцям. Своїми діями злочинці, представляючись службовими особами податкової служби, в очах громадськості кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної податкової служби в цілому.

Тому, вкотре нагадуємо, що службові особи Головного управління ДПС у Тернопільській області, його структурних підрозділів жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Тож наполегливо радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

У зв’язку з вищевикладеним, звертаємось до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільщини про відомі факти таких неправомірних негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції щодо встановлення та документування осіб, які причетні до шахрайства.

Теми: Uklonактивізувалисявимагають грошідзвонятьподатковашахраї

Перегляньте Також

Шахраї прикриваються армією
NEWS

Шахраї прикриваються армією, – податкова служба застерігає

18.06.2025
Ольга Ліщинська виконуватиме обов’язки начальника ДПС
NEWS

Ольга Ліщинська тепер виконуватиме обов’язки начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області

19.02.2025
Нову групу шахраїв викрили кіберполіцейські Запоріжжя
NEWS

Кіберполіцейські Запоріжжя викрили нову групу шахраїв

09.01.2025
Полонені
NEWS

Шахраї полюють на родини полонених воїнів

03.09.2024
Поліцейські Тернопільщини допомагали у викритті банди шахраїв (фото та відео)
Кримінал

Поліцейські Тернопільщини допомагали у викритті банди шахраїв (фото та відео)

24.09.2023
Кримінал

Замість доходів – втрата майже 40 тисяч гривень: на Тернопільщині жінку ошукали шахраї

05.09.2023
завантажити ще
Наступний допис
дорога

Жителі однієї з громад Тернопільщини закликають владу відремонтувати дорогу

Медичне

Нове медичне обладнання на мільйони гривень отримали на Тернопільщині завдяки друзям з Америки

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Вікторія Ганиш. Фото навчального закладу

    На Чортківщині внаслідок ДТП загинула юна Вікторія Ганиш

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільщина вночі відчула російську атаку безпілотниками та крилатими ракетами (карта)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Киянин і жителька Сумщини обікрали магазини в Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У ВАКС судитимуть колишніх високопосадовців Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі з’явилися чотири нові автобусні маршрути

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

На Тернопільщині чоловік самовільно почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

04.07.2025
СБУ затримала прокремлівського дезертира

На Тернопільщині СБУ затримала прокремлівського дезертира

04.07.2025
На фронті загинув захисник Василь Дацишин

На фронті загинув захисник із Залозецької громади Василь Дацишин

04.07.2025
У Зборові посадовці міськради ошукали ветеранів

У Зборові на Тернопільщині посадовці міськради ошукали ветеранів

04.07.2025
Вкиди рф про полонених

Інформаційні вкиди рф про полонених – частина гібридної війни

04.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.