• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 23 Травня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

«Аби наша держава була сильною, ми маємо не стояти осторонь того, що відбувається», – очільник «УДАРу Віталія Кличка» на Тернопільщині Микола Люшняк

Опубліковано: 18 Січня, 2022
A A
Під час обласної конференції лави «УДАРу» на Тернопільщині поповнилися новими обличчями. А тим, хто доєднався до партії раніше, урочисто вручили партійні квитки.

На конференції УДАРівці виснули делегатів з Тернопільщини на масштабний з’їзд партії «УДАР» Віталія Кличка, який відбудеться в столиці на початку лютого.

Під час зібрання також дискутували про небезпечні виклики, які постали перед Україною, обмінювалися думками щодо того, як зробити державу сильною, а рівень життя українців – гідним.

«Коливання ціни на газ, здорожчання комунальних послуг та продуктів харчування, війна – перед Україною постало чимало викликів, на які необхідно вчасно та правильно реагувати. За останні 4 місяці громадяни скотилися за межу бідності. У період свят бувало й таке, що люди не відчиняли двері колядникам. Чому? Бо не мають засобів для існування. Аби наша держава була сильною, ми з вами маємо побудувати сильну партійну організацію, не стояти осторонь того, що відбувається. Кожен з нас має стати поводирем, який буде нести відповідальність за громадян не тільки перед виборами, а й після них», – зазначив голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.

Окрім цього, на заході обговорили законопроект, що пропонує відновити змішану систему виборів, який днями зареєстрували у Верховній Раді. Партійці вважають, що таке рішення стане кроком назад у розвитку демократичної системи країни.

270121405 1529943344050975 3192832683657974237 n

269700476 1369816623439117 1681194209937550197 n

Теми: Люшняк

Перегляньте Також

NEWS

Микола Люшняк зустрівся з військовослужбовцями підрозділу 44-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ

26.01.2022
NEWS

Подяка за лікування: Микола Люшняк передав фтизіопульмонологічному центру веносканер

23.01.2022
NEWS

Микола Люшняк очолив Тернопільську обласну організацію партії «УДАР»

23.12.2021
NEWS

Микола Люшняк: «Успіх України залежить від успіху кожної громади»

03.10.2020
завантажити ще
Наступний допис

Рятувальники розповіли, як правильно занурюватись у крижану воду під час купання на Водохреща

пошуки людини

На Тернопільщині жінка 7-мий місяць шукає зниклого безвісти сина

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Олена Підгрушна не змінила громадянство

    Тернопільська легенда біатлону Олена Підгрушна не змінила громадянство, бо любить Україну

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Очільник поліції Сергій Зюбаненко закликав підтримати ветеранів та захисників

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшов у засвіти молодий тернопільський співак і викладач Ігор Запотічний

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Могили полеглих Героїв на Тернопільщині зазнали наруги: зірвані фото та рушники

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник з Тернопільщини Юрій Швед

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На фронті загинув захисник Антон Ільчук

На фронті загинув захисник Антон Ільчук з Тернополя

23.05.2025
Поліція Тернопільщини розшукує Юрія Допіру

Увага! Поліція Тернопільщини розшукує Юрія Допіру зі Збаража

22.05.2025
Маркетингові технології ПБС з Тернополя

Маркетингові технології ПБС з Тернополя беруть участь в столичному економічному форумі

22.05.2025
Як бійці 85 батальйону врятували побратимів

Як бійці 85 батальйону врятували побратимів з-під вогню та дронів

22.05.2025
Історія захисника з Тернополя Віталія Чикала

Історія викладача та захисника з Тернополя Віталія Чикала

22.05.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.