• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 21 Червня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Аграрій Петро Гадз допоможе Золотниківській громаді розвивати кооперативний рух та створювати робочі місця (відео)

Опубліковано: 05 Лютого, 2022
A A
Золотниківська сільська об’єднана територіальна громада заявила про наміри розвивати тваринництво, садівництво та ягідництво.

Для цього голова громади Данило Бугай звернувся за допомогою до відомого аграрія, голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та засновника ФГ «ГАДЗ» Петра Гадза.

Під час зустрічі сторони задекларували успіхи в чинній співпраці та домовилися про поглиблення кооперації влади та бізнесу на території Золотниківської ОТГ. Данило Орестович Бугай наголосив на бажанні його громади розвиватись у напрямку сімейних бізнес-проектів. З Петром Гадзом вони також домовилися про обмін досвідом у сфері тваринництва, садівництва та ягідництва.

– Як підприємець, я завжди намагаюся допомагати людям, які мають харизму, хочуть зробити життя у своїх громадах найкращим. До таких людей належить голова Золотниківської громади. Спасибі, Данилу Орестовичу, за те, що акцентуєте увагу на важливих питаннях – розвиток інфраструктури, створення нових робочих місць. Я чесно сплачую податки у вашу громаду, бо ви їх ефективно використовуєте. Можу запевнити, що за рік надходження подвоїлися. Я хочу допомагати громаді, яка використовує бюджет для розвитку, а не проїдання. Намагатимуся інвестувати в нові проекти, щоб на території Золотниківської ОТГ були робочі місця, – зазначив Петро Гадз.

Данило Бугай наголосив на тому, що відвідує підприємства Петра Гадза не вперше, щоб набратися досвіду ведення господарства.

– Ми хочемо дати жителям громади роботу, аби мама, тато та діти були разом. Сильна сім’я – сильна держава. Петре Івановичу, ми приїжджаємо до вас, щоб вчитися. Дякуємо за те, що йдете на зустріч. Наша мета – створення робочих місць, розвиток кооперативного руху, – розповів Данило Бугай.

Своїм досвідом з Золотниківською ОТГ готовий поділитися голова сільськогосподарського кооперативу «Домашня ягода» Іван Лепак.

– Наш кооператив, хоч і молодий, але налічує вже понад дві сотні членів. Минулоріч ми закупили 50 тисяч саджанців малини, насіння гарбузів, кабачків. Працюємо над розширенням асортименту. Об’єднавшись у кооператив, селяни матимуть чималу партію продукції, а так, звісно, набагато легше виходити на ринок. Ми готові поділитися досвідом із Золотниківською громадою, тому збирайте старостів, активних людей і приїжджайте, – резюмував Іван Лепак.

Теми: гадз

Перегляньте Також

Фото зі сторінки ФГ Гадз у мережі
NEWS

Відійшла у вічність дружина аграрія з Тернопільщини Марія Гадз

16.09.2024
ФГ «Гадз» стало спонсором та взяло участь у традиційному пробігу «Тернопільська Озеряна»
Спорт

ФГ «Гадз» стало спонсором та взяло участь у традиційному пробігу «Тернопільська Озеряна»

14.09.2022
Фермерський молочно-вершковий сир з духмяним ароматом французьких спецій — унікальна рецептура ТМ “Семеро Козенят”
LIFESTYLE

Фермерський молочно-вершковий сир з духмяним ароматом французьких спецій — унікальна рецептура ТМ “Семеро Козенят”

26.07.2022
ТМ “Семеро Козенят” з Тернопільщини безкоштовно доставляє продукцію по Україні
LIFESTYLE

ТМ “Семеро Козенят” з Тернопільщини безкоштовно доставляє продукцію по Україні

26.07.2022
Суспільство

Сад перемоги висадили у господарстві “ГАДЗ” на Бучаччині

05.05.2022
NEWS

Відверте інтерв’ю з Петром Гадзом

15.02.2022
завантажити ще
Наступний допис
реставрація мосту

У Збаразькому замку відреставрували міст

спорт лижний в Польщі

Стрибаючі лижники з Кременця здобули бронзові нагороди у Польщі

Свіжі публікації

Максимальні 600 балів із трьох предметів: неймовірний успіх випускника Тернопільського ліцею №15

Три предмети — по 200 балів: абсолютний успіх випускника Тернопільського ліцею №15

20.06.2026
Студенти профтехосвіти Тернополя підкорили всеукраїнський конкурс «LVIV SKILLS 2026»

Представники закладів профтехосвіти Тернополя — серед переможців «LVIV SKILLS 2026»

20.06.2026
Випускник Тернопільської школи №18 отримав по 200 балів на НМТ з двох предметів

Випускник Тернопільської школи №18 склав НМТ на максимальний бал з двох предметів

19.06.2026
Кремль грає не за правилами: про які таємні образи та обман з боку Москви говорять у кулуарах Тегерана

Велике кремлівське «кидалово»: як Росія обвела Іран навколо пальця і чому Тегеран розлючений

19.06.2026
Професор ТНПУ В'ячеслав Хім'як отримав президентську стипендію

Професору ТНПУ призначено державну стипендію

19.06.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • історія тернополянки Ольги Фірман

    Про що мовчать мами, коли вимикаються камери: історія тернополянки Ольги Фірман у проєкті «Такі часи»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Випускник Тернопільської школи №18 склав НМТ на максимальний бал з двох предметів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мaйже 140 гривень зa кубометр: тaрифи нa воду зростaють по всій Укрaїні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Велика чистка у Тернополі: протягом 10 днів демонтують десятки незаконних об’єктів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • 18 червня у кількох мікрорайонах Тернополя проводитимуть промивання водопровідних мереж

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.