• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 11 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Бойовий підрозділ поліції отримав від Тернополя захист від ворожих дронів

Опубліковано: 26 Березня, 2025
A A
Бойовий підрозділ поліції отримав захист від Тернополя

Фото ТМР

Бойовий підрозділ поліції отримав захист від Тернополя. Бойовий підрозділ Національної поліції Тернопільської області отримав п’ять засобів радіоелектронної боротьби. Це спеціальне обладнання допомагає протидіяти ворожим дронам та створює захисний щит для українських військових на передовій.

Передача обладнання відбулася в рамках системної роботи Тернопільської міської ради з підтримки військових частин та підрозділів, які виконують бойові завдання. Засоби РЕБ значно підвищують безпеку особового складу під час виконання бойових завдань.

“Це обладнання дозволяє ефективно протидіяти ворожим дронам, створюючи захисний щит для наших військових. Дякую воїнам за їхню службу та захист,” – зазначив міський голова Сергій Надал.

Бойовий підрозділ поліції отримав захист від Тернополя

Засоби радіоелектронної боротьби використовуватимуться для захисту військових підрозділів від ворожих засобів зв’язку та радіокерованих пристроїв. Таке обладнання є критично важливим для забезпечення безпеки особового складу під час виконання завдань у зоні бойових дій.

Інформацію про передану допомогу внесено до Реєстру, який доступний для перегляду на офіційному сайті Тернопільської міської ради у розділі «Е-сервіси». Жителі Тернополя можуть ознайомитися з повним переліком наданої допомоги та її призначенням.

Новина від пресслужби

Читайте також: Тернопіль передав техніку для 2-го стрілецького батальйону 156 бригади.

Тернопіль передав техніку для 2-го стрілецького батальйону 156 бригади

Теми: Головнедопомога військовимсергій надалТернопільска міська рада

Перегляньте Також

Дерево. Зображення згенероване ШІ
NEWS

У центрі Тернополя виросло дерево, що розмовляє

07.08.2026
15 років тюрми за вбивство випускниці у Вишнівці: апеляційний суд остаточно затвердив вирок
NEWS

Крапка у резонансній справі 2017 року: апеляція підтвердила 15 років ув’язнення за вбивство 17-річної випускниці у Вишнівці

06.08.2026
Втрачена бібліотека Тарновського: У центрі Тернополя знайшли таємну книгозбірню XVII століття
NEWS

У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

05.08.2026
Нові очільники обласних музеїв: Богдан Бутковський підписав п'ятирічні контракти з переможцями конкурсів
LIFESTYLE

Кадрові призначення в культурі: Тернопільський художній та Кременецький літературний музеї отримали нових керівників

04.08.2026
Заліщицький музей відвідала ексміністерка освіти Лілія Гриневич: особлива увага до постаті Осипа Маковея
NEWS

Візит Лілії Гриневич до Заліщицького краєзнавчого музею: ексміністерка зацікавилася спадщиною Осипа Маковея

04.08.2026
Від резиденції ЗУНР до школи №4: у мережі захоплюються історією однієї з найвідоміших будівель Тернополя
NEWS

Серце старого Тернополя: піарниця Олена Гарбузинська розповіла багату історію будівлі школи № 4

02.08.2026
завантажити ще
Наступний допис
Історія командира батареї тернопільської артбригади

Історія командира батареї з тернопільської артбригади

Увага! Розшук! У Тернополі зникла неповнолітня дівчина

Увага! Розшук! У Тернополі зникла неповнолітня дівчина

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

Максим Лаврик вразив результатами на чемпіонаті світу U20

Максим Лаврик: успіх українця на чемпіонаті світу в США

10.08.2026
Навчання в Європі: особистий досвід та можливості

Навчання в Європі: особистий досвід та можливості

10.08.2026
ЗУНУ та Оснабрюк: нова програма європеїзації права

ЗУНУ та Оснабрюк: нова програма європеїзації права

10.08.2026
У Тернополі провели олімпіаду з публічного управління

У Тернополі провели олімпіаду з публічного управління

10.08.2026
Спеціальна сесія ЄВІ 2026: реєстрація та умови участі

Спеціальна сесія ЄВІ 2026: реєстрація та умови участі

10.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Сумна звістка: університет прощається з видатним діячем

    Втрата у ЗУНУ: університет сумує за видатним колегою

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Поселення в гуртожиток: графік для першокурсників ТНТУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День міста у Тернополі: програма заходів з 14 по 16 серпня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.