gazpostach
переможці турніру

Боксерки з Тернополя здобули «золото» на міжнародному турнірі


Відбувся II міжнародний турнір з боксу «IVANO-FRANKIVSK BOXING CUP» на якому успішно виступили тернополянки Каріне Айрапетян та Олеся Крисюк.

Участь у змаганнях взяли 370 боксерів з України, Польщі, Ізраїлю, Азербайджану, Латвії, Чехії, Румунії, Узбекистану, Молдови та Білорусі.

Загалом в Івано-Франківську протягом 4 днів змагались представники 9 країн світу та 15-ти областей України.

Вдруге захід, що збирає представників різних шкіл боксу, присвячують пам’яті однієї з найвидатніших постатей в історії українського боксу Ігоря Гайдамаки, який свою тренерську діяльність починав в Івано-Франківську, був першим віцепрезидентом Федерації боксу України, членом Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA), обіймав посади державного тренера штатних збірних команд України, обирався віцепрезидентом Європейської конфедерації боксу, наголосили в обласному відділенні фізичної культури та спорту.

Дві «золоті» медалі на турнірі здобули студентка ТНПУ імені В. Гнатюка Олеся Крисюк та студентка ЗУНУ Каріне Айрапетян.

Каріне Айрапетян стала чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кг серед молоді, а Олеся Крисюк стала найкращою у в/кг 81 кг серед еліти.

Спортсменки тренуються під керівництвом Руслана та Анатолія Фірманів, представляють обласну ШВСМ, займаються у спортивному комплексі «Текстильник».

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

Стецько Ярослав

У Тернополі та Великому Глибочку вшанували 110 років з дня народження провідника ОУН – Ярослава Стецька

19 січня, у селі Великий Глибочок, що на Тернопільщині, відбулися заходи з нагоди 110-ої річниці ...