• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 13 Лютого, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

До 60-річчя Західноукраїнського національного університету організували цікаву Міжнародну науково-дискусійну платформу

Опубліковано: 13 Січня, 2026
A A
До 60-річчя ЗУНУ організували цікаву Міжнародну платформу

Фото ЗУНУ

Кафедрою аудиту факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету 8 січня 2026 року проведено Першу Міжнародну науково-дискусійну платформу «Облік, оподаткування і контроль: теорія та методологія», приурочену до 60-річчя Західноукраїнського національного університету. У рамках роботи платформи здійснено фахове обговорення актуальних проблем обліку, оподаткування та контролю, узагальнено результати наукових напрацювань учасників, що сприяло активізації міжнародної наукової співпраці, розвитку науково-дослідної діяльності та поглибленню обміну досвідом між представниками академічної спільноти й практиками відповідної сфери.

Учасники

У роботі заходу взяли участь понад 150 учасників із 10 країн світу, зокрема з України, Німеччини, Аргентини, Іспанії, Італії, Великої Британії, Молдови, Польщі, Малайзії та Франції.

Модератором дискусійної платформи виступила завідувач кафедри аудиту Західноукраїнського національного університету, д.е.н., професор, заслужений працівник освіти України –  Валентина Панасюк.

Першу Міжнародну науково-дискусійну платформу «Облік, оподаткування і контроль: теорія та методологія» вітальним словом відкрила ректор ЗУНУ, д.е.н., професор Оксана Десятнюк. Також до вітальних слів долучилися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), д.ю.н., професор Уляна Коруц; декан факультету фінансів та обліку, к.е.н, доцент Андрій Кізима; президент ТОВ «Фінансова компанія «Магнат»», Заслужений працівник освіти і науки України, д.е.н., Оксана Бродовська. Від зарубіжних університетів-партнерів вітальні слова прозвучали від д.е.н., професора-дослідника Олени Ніфатової з Університету Барселони (Іспанія); д.е.н., професора Вані Вельброка з Університету прикладних наук (Німеччина); а також д.е.н., професора Наталії Гавкалової з Університету «Варшавська політехніка» (Польща).

Спікерами наукових дискусій у рамках платформи були провідні вітчизняні та зарубіжні експерти. Зокрема, у науковій дискусії «Штучний інтелект в освіті: проблемні аспекти світового досвіду» виступили к.е.н., доцент Оксана Адамик (Університет Лафборо, Велика Британія) та д.е.н., генеральний директор Інституту підвищення кваліфікації «CS Group» Надія Панасюк (Італія).

У науковій дискусії «Інноваційні підходи до оподаткування фізичних і юридичних осіб» свої доповіді представили старший податковий асистент аудиторської компанії BDO AG Петро Левчик (Німеччина), а також Голова правління ПрАТ «Тернопільміськгаз», к.е.н.,  старший викладач кафедри аудиту Західноукраїнського національного університету Віталій Бобрівець (Україна) та к.е.н., старший викладач кафедри аудиту Західноукраїнського національного університету, «Кращий бухгалтер України 2016» Юрій Іванечко (Україна).

Спікери

Спікерами наукової дискусії «Аудит в Україні: виклики, можливості, перспективи» виступили д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку та оподаткування Запорізького національного університету, сертифікований аудитор Неля Проскуріна (Україна); д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Михайло Сагайдак (Україна); д.е.н., професор кафедри аудиту Західноукраїнського національного університету, сертифікований аудитор, директор-ключовий партнер ТОВ «Тер Аудит» Михайло Лучко (Україна); к.е.н., доцент, науковий співробітник кафедри банківської справи, бухгалтерського обліку та фінансів Бізнес-школи Ноттінгемського університету, сертифікований аудитор Ірина Щирба (Велика Британія).

У науковій дискусії «Інструменти протидії шахрайству в системі фінансової безпеки підприємства» спікерами виступили к.е.н., доцент, аудитор, судовий експерт, керуючий партнер компанії MGI PSP Audit, член Ради Аудиторської палати України, член законотворчих комісій з питань забезпечення аудиторської діяльності в Україні Дмитро Сушко (Україна); кримінальний психолог, поліграфолог, спеціаліст із протидії шахрайства та недоброчесних практик Ваня Дєміч (Аргентина).

Спікерами наукової дискусії «Аудиторська діяльність в умовах технологічної революції 6.0» були д.е.н., професор кафедри міжнародних економічних відносин Західноукраїнського національного університету Олена Сохацька (Україна) та к.е.н., доцент кафедри аудиту Західноукраїнського національного університету Оксана Черешнюк (Україна).

У науковій дискусії «Аудит в системі інклюзивної економіки: можливості і обмеження» спікерами виступили д.е.н., професор кафедри економічної кібернетики та інформатики Західноукраїнського національного університету Олена Птащенко (Україна) та д.е.н., професор кафедри аудиту Західноукраїнського національного університету Аліна Жуковська (Україна).

Активна участь фахівців

Важливою особливістю платформи стала активна участь представників різних професійних і наукових середовищ, зокрема вітчизняних і зарубіжних науковців, стейкхолдерів, фахівців-практиків у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, аспірантів, а також здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, що забезпечило міждисциплінарний і прикладний характер обговорення.

Окремо слід відзначити, що значна частина запрошених спікерів є випускниками Західноукраїнського національного університету або колишніми працівниками закладу, які успішно реалізувалися в освітній, науковій та професійній діяльності в Україні та за її межами. Поєднання глибокого розуміння національного контексту з актуальним досвідом роботи в міжнародних інституціях є особливо цінним для уточнення змісту підготовки фахівців і формування очікуваних результатів навчання.

За підсумками роботи платформи планується підготовка аналітичної записки щодо нових підходів до підготовки фахівців, яких потребує сучасний ринок праці, зокрема для Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Державної аудиторської служби України.

На завершення Першої Міжнародної науково-дискусійної платформи учасникам презентували підручник «Цифрові технології в аудиті» за загальною редакцією професора Валентини Панасюк. Видання узагальнює найактуальніші дослідження, практичні кейси та інноваційні підходи до цифровізації аудиторської діяльності. Підручник стане дієвим ресурсом для підвищення кваліфікації фахівців, якісної підготовки студентів та сприятиме впровадженню наукових напрацювань у щоденну практику бухгалтерів і аудиторів.

Читайте також: Різдвяна коляда у ЗУНУ: студенти студмістечка подарували святковий настрій.

Різдвяна коляда у ЗУНУ: студенти студмістечка подарували святковий настрій

Теми: ГоловнеЗУНУнаукаосвітаплатформарічниця

Перегляньте Також

Екскурсія оновленим перинатальним центром Тернополя
NEWS

Народжувати з любов’ю: екскурсія оновленим перинатальним центром Тернополя

13.02.2026
Воїни 44 окремої артилерійської бригади знищують окупантів
NEWS

Тернопільський артилерист розповів про точність американської гаубиці M777

13.02.2026
Надал пояснив, як працює тепло в умовах енергокризи
NEWS

Сергій Надал пояснив, як працює тепло в умовах енергокризи

13.02.2026
Тернопільська Пташка розповіла про феноменальне схуднення
LIFESTYLE

Тернопільська Пташка Катерина Поліщук розповіла про феноменальне схуднення та боротьбу з цькуванням

13.02.2026
Мер Бережан виступив проти обслуговування мобільних вишок
NEWS

Мер Бережан Ростислав Бортник різко виступив проти обслуговування мобільних вишок

12.02.2026
Підлітки побили пасажира та водія у Тернополі
NEWS

17-річні підлітки побили пасажира та водія у Тернополі

12.02.2026
завантажити ще
Наступний допис
У Тернополі ретроспективна виставка Василя Бурми

У Тернополі працюватиме ретроспективна виставка до 90-річчя Василя Бурми

Донація крові.

Кров для фронту: у Тернополі терміново потрібні донори II−, IV− та IV+ груп

Свіжі публікації

Екскурсія оновленим перинатальним центром Тернополя

Народжувати з любов’ю: екскурсія оновленим перинатальним центром Тернополя

13.02.2026
Воїни 44 окремої артилерійської бригади знищують окупантів

Тернопільський артилерист розповів про точність американської гаубиці M777

13.02.2026
Надал пояснив, як працює тепло в умовах енергокризи

Сергій Надал пояснив, як працює тепло в умовах енергокризи

13.02.2026
Тернопільська Пташка розповіла про феноменальне схуднення

Тернопільська Пташка Катерина Поліщук розповіла про феноменальне схуднення та боротьбу з цькуванням

13.02.2026
Мер Бережан виступив проти обслуговування мобільних вишок

Мер Бережан Ростислав Бортник різко виступив проти обслуговування мобільних вишок

12.02.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Популярна мережа магазинів опинилася в центрі скандалу

    Популярна у Тернополі мережа магазинів опинилася в центрі ліквідаційного скандалу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мер Бережан Ростислав Бортник різко виступив проти обслуговування мобільних вишок

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільський слід у гучному замаху на російського генерала

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • 17-річні підлітки побили пасажира та водія у Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Тернопільщину знову сунуть люті морози

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.