• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 31 Грудня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Двоє тернопільських військових отримали сертифікати на житло до Дня ЗСУ

Опубліковано: 06 Грудня, 2024
A A
Фото ТМР

Фото ТМР

Двоє тернопільських військових отримали сертифікати на житло до Дня ЗСУ. Про це пишуть в міські раді.

6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України, міський голова Тернополя Сергій Надал вручив сертифікати на квартири двом військовослужбовцям. Ця ініціатива стала можливою завдяки співпраці Тернопільської громади та Релігійної організації «Парафії Святого Апостола і Євангелиста Івана Богослова» м. Тернополя Тернопільської Єпархії ПЦУ. Це яскравий приклад того, як громада Тернополя об’єднується заради підтримки тих, хто захищає незалежність України.

«Я особливо радий вітати сьогодні нашого захисника та дружину ще одного нашого воїна, який зараз боронить Батьківщину. Вручення сертифікатів на квартири — це лише маленька частина того, як ми можемо віддячити військовослужбовцям, котрі борються за кожен клаптик української землі, за майбутнє наших дітей, за право українського народу жити вільно на своїй землі. Нехай нові домівки стануть для вас затишним прихистком і в них завжди панують мир і спокій, – зазначив Сергій Надал. – Дякую Владиці Нестору та всій парафіяльній спільноті за цей важливий соціальний проект».

Владика Нестор також наголосив на важливості підтримки військовослужбовців: «Творити добро – це наш обов’язок, особливо для наших захисників. Допомагати військовим напередодні дня Святого Миколая – це дуже символічно, адже саме цей святий завжди приходив на допомогу тим, хто найбільше її потребував. Житло будується, а це означає, що ми віримо в Перемогу, плануємо перемогти і жити в мирній Україні. Дякуємо за вашу службу, Нехай Господь вас береже і Благословляє».

Перший сертифікат на квартиру отримала дружина військовослужбовця Сергія Міщанова, який захищає незалежність України. Другим сертифікатом на житло нагороджено Тараса Горошка, ветерана війни, який перебуває на квартирному обліку.

Двоє тернопільських військових отримали сертифікати на житло до Дня ЗСУ

Теми: Головнежитлозсу

Перегляньте Також

Моторошна ДТП із загиблими на Тернопільщині
NEWS

Моторошна ДТП із загиблими трапилась на Тернопільщині

30.12.2025
Сурмінський Анатолій
NEWS

Житель Козівщини нагороджений відзнакою “За оборону України”

29.12.2025
В пожежі на Тернопільщині загинула людина
NEWS

На Тернопільщині в пожежі загинула людина

29.12.2025
Тернопільські рятувальники показали невтішну статистику
NEWS

Тернопільські рятувальники показали невтішну статистику пожеж та отруєнь

29.12.2025
Відслужили службу у день памʼяті жертв російської атаки
NEWS

У Тернополі відслужили службу у 40 день памʼяті жертв російської ракетної атаки

28.12.2025
Нічна негода наробила лиха
NEWS

Нічна негода наробила лиха на Тернопільщині

28.12.2025
завантажити ще
Наступний допис
Інфографіка ТО ТЦК

Які уроки винесла для себе Україна з Будапештського меморандуму

Нагорода

Відомого журналіста та захисника Дениса Лучку відзначили у Тернопільській облраді

Свіжі публікації

Сирні кульки з маслинами

Сирні кульки з маслинами – простий рецепт смачної закуски

30.12.2025
Моторошна ДТП із загиблими на Тернопільщині

Моторошна ДТП із загиблими трапилась на Тернопільщині

30.12.2025
«Гордість і Слава Тернопілля». Джерело: TeNews

У Тернополі презентували унікальний філателістичний довідник «Гордість і Слава Тернопілля»

30.12.2025
показники газу

Вчасно подаємо показники газового лічильника, щоб уникнути нарахувань за середнім споживанням, – Тернопільміськгаз

30.12.2025
Сурмінський Анатолій

Житель Козівщини нагороджений відзнакою “За оборону України”

29.12.2025
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • 10 кращих українських колядок для дітей

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Нічна негода наробила лиха на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Блогер з Львівщини замилувався Тернополем: «Файно тут, місто для життя»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Моторошна ДТП із загиблими трапилась на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У перинатальному центрі Тернополя на Різдво народилися двоє немовлят

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.