• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 30 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Громадська рада визначила лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Лепких за 2020 рік

Опубліковано: 29 Грудня, 2020
A A
премія

Відбулося підсумкове засідання Громадської ради з присудження Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Богдана та Левка Лепких за 2020 рік.

Під час засідання члени Громадської ради: Богдан Мельничук, Михайло Ратушняк, Ігор Дуда, Михайло Андрейчин, Богдан Андрушків, Віктор Уніят, Михайло Ониськів, Ярослав Омелян, Надія Волинець, Богдан Ничик, Степан Костюк та ін. обговорили творчі здобутки претендентів на здобуття Всеукраїнської премії ім. Братів Богдана та Левка Лепких.

Про розгляд подань на здобуття премії присутніх поінформував голова Громадської ради Богдан Мельничук. За результатами таємного голосування Громадська рада вирішила присвоїти Всеукраїнську літературно-мистецьку премію ім. Братів Богдана та Левка Лепких за 2020 рік:

письменнику, есеїсту, публіцисту, літературному критику, члену правління НСПУ, заслуженому працівнику культури України, лауреату Літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша, Літературної премії ім. Ірини Вільде, Міжнародної літературної премії ім. Миколи Гоголя «Тріумф» та ін. Віктору Палинському (м. Львів) – за книги «Час творити. Есеї про поетів, прозаїків, митців» і «Замок Золотої Липи» (обидві – 2019);

художникам, учасникам міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних виставок, арт-фестивалів та пленерів, авторам персональних виставок, заслуженному діячу мистецтв України, доценту ТНПУ ім. В. Гнатюка Михайлу Кузіву (м. Тернопіль) і його братові Олегу Кузіву (с. Біще на Бережанщині) – за вагомий внесок в українське образотворче мистецтво, популяризацію імені та творчості Богдана Лепкого в малярстві, активну громадсько-культурну діяльність;

доктору історичних наук (Україна) і доктору гуманістичних наук (Польща), професору ТНТУ ім. І. Пулюя, члену НСЖУ, НСКУ, НТШ, голові Тернопільської асоціації релігієзнавців Ярославу Стоцькому – за серії наукових і науково-популярних книг з релігієзнавства, краєзнавства і поетичних збірок в т.ч. добірки віршів навіяних творчістю Богдана Лепкого;

краєзнавцеві, колекціонеру, кандидату економічних наук, голові постійної  комісії Тернопільської обласної ради 5-го та 6-го скликань з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, члену обласної видавничої ради Михайлу Тимошику – за ініціативу прийняття звернення обласної ради до Верховної Ради України про відзначення 150-річчя Богдана Лепкого на державному рівні, промоцію цієї визначної дати власними ресурсами, постійну фінансову і творчу допомогу обласному комунальному музею Богдана Лепкого в м. Бережани, укладання і видання довідково-енциклопедичного каталогу «Значки і медалі Тернопілля» (2018 р.).

Голова Громадської ради Богдан Мельничук розповів, що вже традиційно фонд премії Братів Лепких формує Ліга підприємців «Українська справа» (голова – Михайло Ратушняк).

Голова наглядової ради Петро Федоришин повідомив, що про час і місце вручення премії буде повідомлено додатково.

 

Б. Мельничук,

Голова Громадської ради з присудження

Всеукраїнської премії Братів Лепких

Теми: новини Тернопільщининовини Тернополяпремія ім. Братів Богдана та Левка Лепких

Перегляньте Також

ЗУНУ здобув перемогу у престижному конкурсі Erasmus+ CBHE
Освіта

ЗУНУ здобув перемогу у престижному конкурсі Erasmus+ CBHE

28.07.2026
Ректор ТНМУ привітав медиків з професійним святом
Освіта

Ректор ТНМУ привітав медиків з професійним святом

27.07.2026
Пам'яті Андрія Орисика: випускник ЗУНУ загинув на фронті
NEWS

Загинув випускник ЗУНУ Андрій Орисик: пам’ять про героя

07.07.2026
Освіта

Конкурс на посаду директора дитсадка №2 у Тернополі

02.07.2026
Спорт

Спортивна реабілітація ветеранів у Тернополі: турніри GARTA

01.07.2026
Освіта

День Подяки у ліцеї «Знамення»: завершення навчального року

24.06.2026
завантажити ще
Наступний допис

Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»

Локдаун після свят таки буде – все закриють з 8 січня

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

Петро Лихацький очолив наглядову раду центру крові

Петро Лихацький очолив наглядову раду центру крові

30.07.2026
Наслідки масованого удару РФ: пожежі й порятунок людей у Львові та трагедія на Дніпропетровщині

Масований комбінований удар РФ: руйнування у Львові, загиблі діти на Дніпропетровщині та атака на ДСНС

30.07.2026
Героїчна загибель студента ТНМУ Віталія Гакала

Героїчна загибель студента ТНМУ Віталія Гакала

29.07.2026
Відійшов у вічність колишній голова Підгаєцької РДА Михайло Левицький

Відійшов у вічність колишній голова Підгаєцької РДА Михайло Левицький

29.07.2026
ТНПУ та Чортківська громада підписали меморандум про співпрацю

ТНПУ та Чортківська громада підписали меморандум про співпрацю

29.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Трагічно загинув 26-річний працівник Бережанської міської ради Андрій Дороднов

    Трагічна втрата для громади: передчасно обірвалося життя працівника Бережанської міської ради Андрія Дороднова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Рекордна кількість вступників у ТНМУ: деталі прийому 2026

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопіль у 1950-х: Віктор Мадрі опублікував рідкісне архівне фото сучасної вулиці Шептицького

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Шквали та грози: синоптики попередили про погіршення погоди на Тернопільщині 27 липня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Героїчна загибель студента ТНМУ Віталія Гакала

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.