• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 17 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Ініціативу Юлії Тимошенко щодо зниження ціни на газ підтримали вже майже півтисячі рад по всій країні

Опубліковано: 11 Лютого, 2021
A A

Уже 460 рад різних рівнів провели позачергові сесії та направили офіційні звернення до уряду з вимогою реально знизити тарифи для населення. Місцеві депутати наполягають на впровадженні ініціативи Юлії Тимошенко щодо спрямування на потреби населення газу вітчизняного видобутку та газу із наших підземних сховищ за закупівельною ціною, що знизить вартість кубометра до трьох гривень.

У своєму дописі на Фейсбук Юлія Тимошенко подякувала місцевим депутатам за те, що відгукнулися і підтримали цю важливу ініціативу.

«Це найпереконливіший доказ того, що люди розуміють — влада їх дурить. Ніякого реального зниження тарифів не відбулося. Українців змушують платити 9 гривень за кубометр газу, ціна якого насправді не перевищує три гривні», — обурилася лідерка «Батьківщини» і запевнила, що з цим не миритиметься ані суспільство, ані її команда.

На думку політика, ігноруванням проблеми уряд лише погіршує непросту ситуацію і ще більше дратує людей, які почуваються кинутими напризволяще.

«Наша фракція наступного пленарного тижня вкотре вимагатиме від парламенту відкласти всі справи і взятися за розгляд законопроєкту №4680, який за лічені тижні дозволить знизити ціну на газ втричі. Національні ресурси мають працювати на людей, а не збагачувати чиновників-корупціонерів!» — закликала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, на початку січня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко одна з перших відреагувала на тарифні протести, що відбулися по всій країні. На своїй офіційній Фейсбук-сторінці вона запропонувала швидкий та ефективний план подолання кризи, а також закликала місцевих депутатів від «Батьківщини» і всіх небайдужих сил вимагати від центральної влади негайного зниження ціни на газ.

На законодавчому рівні тарифну кризу покликаний подолати розроблений «Батьківщиною» законопроєкт №4680, який знизить ціну на газ для людей утричі. У ньому пропонується направити на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за закупівельною ціною, врахувавши лише витрати на його транспортування і зберігання.

Крім того, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до прем’єр-міністра України із депутатським запитом, в якому вимагає надати інформацію щодо обсягів закачаного у підземні сховища газу і ціну його закупки, і тим самим довести, що влада не мала жодних підставив збільшувати тарифи, а навпаки — мала їх знизити.

Теми: БатьківщинаГазТимошенко

Перегляньте Також

У Тернополі та с. Смиківці 23 червня тимчасово припинять газопостачання
NEWS

Через ремонт газопроводу в Тернополі та передмісті частині споживачів вимкнуть газ

23.06.2026
Відновлення газопостачання у будинку на 15 Квітня: черговий етап відбудови після обстрілу
NEWS

Повернення до нормального життя: у Тернополі відновлюють подачу газу до будинку, що постраждав від ракетного удару

24.04.2026
У Тернополі та с. Смиківці 23 червня тимчасово припинять газопостачання
NEWS

Увага! Вимкнення газу у центрі Тернополя 19 березня

18.03.2026
У Тернополі та с. Смиківці 23 червня тимчасово припинять газопостачання
NEWS

Тернопільміськгаз нагадав про несанкціоновані втручання в роботу газової системи

04.03.2026
Тернопільміськгаз закликав регулярно перевіряти димоходи
NEWS

Тернопільміськгаз закликав регулярно перевіряти димоходи та вентиляцію

19.01.2026
Тернопільміськгаз закликає перевірити вентиляцію і димоходи
NEWS

ПрАТ “Тернопільміськгаз” закликає мешканців перевірити вентиляцію і димоходи

06.01.2026
завантажити ще
Наступний допис

У Тернополі складають протоколи через неприбраний сніг

Сергій Надал: Ми робимо все, щоб у Тернополі працював свій аеропорт

Свіжі публікації

Олександр Вільчинський

Олександр Вільчинський про казки свого дитинства, воєнні переломи та віру в перемогу у новому випуску проєкту «Такі часи»

17.07.2026
МОН оновило програми підвищення кваліфікації вчителів

МОН оновило програми підвищення кваліфікації вчителів

16.07.2026

Гранти Президента України: успіх молоді Тернопільщини

16.07.2026

Teachers’ Smart Up 2026: безкоштовне навчання для вчителів

16.07.2026
Драйв, рок-хіти та допомога ЗСУ: на Прикарпатті стартує масштабний рок-мотофестиваль «Сила нації»

Рев моторів та світові хіти під гітару: цими вихідними на Франківщині пройде рок-мотофест «Сила нації»

16.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі

    Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Результати НМТ-2026: успіхи випускників Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.