• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 13 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Кіберполіція та слідчі поліції Києва викрили злочинну групу у привласненні 10 мільйонів гривень під виглядом послуг працевлаштування

Опубліковано: 04 Жовтня, 2022
A A
Кіберполіція та слідчі поліції Києва викрили злочинну групу у привласненні 10 мільйонів гривень під виглядом послуг працевлаштування

За допомогою власного вебсайта фігуранти пропонували українцям платні послуги з працевлаштування за кордоном. Однак, отримавши гроші клієнтів, зникали. Зловмисникам оголосили підозру.

Угруповання викрили співробітники управління протидії кіберзлочинам у Києві спільно зі слідчими Дарницького управління поліції за сприяння співробітників служби безпеки банку. Процесуальне керівництво здійснює Дарницька окружна прокуратура Києва.

Встановлено, що до схеми онлайн-шахрайства причетні 13 фігурантів. Організатор схеми створив власний вебсайт та координував «роботу» інших учасників угруповання.

На сайті імітувалося надання послуг працевлаштування для українців за кордоном. Клієнти вносили 250 євро передплати. Однак, одержавши гроші, фігуранти не виконували взятих на себе обов’язків.

За попередніми підрахунками, у такий спосіб угруповання ошукало щонайменше тисячу осіб на близько 10 мільйонів гривень. Гроші потерпілих зловмисники розподіляли між собою.

Правоохоронці провели 24 обшуки за місцями мешкання та «роботи» зловмисників. За результатами вилучено понад 100 одиниць комп’ютерної техніки, мобільні телефони та банківські картки, документацію. Також вилучено понад мільйон гривень готівкою, близько 35 тисяч доларів та 12 тисяч євро.

Зловмисникам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 255 (Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній), ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Дев’ятьом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, ще двом – цілодобовий домашній арешт. Щодо інших підозрюваних розгляд клопотань про обрання запобіжних заходів триває.

Джерело: cyberpolice.gov.ua
Теми: Кіберполіція

Перегляньте Також

Кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок
NEWS

Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони

04.03.2026
У МВС нагадали першочергові дії
NEWS

У МВС нагадали першочергові дії на випадок загострення ситуації

12.02.2026
В мережі гуляє нова шахрайська схема
NEWS

Увага! В мережі гуляє нова шахрайська схема

27.01.2026
МВС розробило сервіс екстреної допомоги
NEWS

МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги 112

18.12.2025
Волонтерський канал Брама з Кіберполіцією
NEWS

Волонтерський канал Брама з Кіберполіцією: скарги на фейки, шахраїв та пропаганду

11.11.2025
В Одесі поліція викрила шахрайську мережу
NEWS

В Одесі поліція викрила транснаціональну шахрайську мережу з фіктивними інвестиціями

03.10.2025
завантажити ще
Наступний допис

«Героїчна молодь, сповнена високої моралі, духовності та любові до Бога, змінює сьогодні хід історії», – голова Тернопільської облради (відео)

У Тернополі люди не зможуть оформити власність на житло через борги кооперативу

У Тернополі люди не зможуть оформити власність на житло через борги кооперативу

Свіжі публікації

Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

13.05.2026
Глобальна Індія крізь призму релігії та влади: у ЗУНУ відбулася лекція експертки з Великої Британії

Міжнародна дипломатія в ЗУНУ: британська дослідниця прочитала лекцію про політичні процеси в Індії

13.05.2026
Діти полеглих Героїв у Лопушненській громаді отримали обереги «Батьківське серце»

Пам’ять про батька в серці: у Лопушненській громаді дітям загиблих воїнів вручили пам’ятні обереги

13.05.2026
Студент ТНПУ Роман Кулик підкорив всеукраїнський конкурс «Код Нації»

Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

12.05.2026
Інвестиції в інтелект: у Тернополі нагородили переможців наукового марафону «STEP UP»

Переможці тернопільського марафону «STEP UP» отримали фінансову підтримку від меценатів

12.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

    Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни привезли «золото», «срібло» та «бронзу» з елітного танцювального турніру

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни знають, що 7 травня – міжнародний день рукоблуддя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День матері у Тернополі: благодійний концерт духової музики просто неба

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.