Кожен шостий житель Тернопільської області курить

У Тернополі відбулась прес-конференція, де експерти з контролю над тютюном зазначили, що впродовж 2012-2017 років поширеність куріння Тернопільській області зменшилась на 7%, проте 15,8% мешканців Тернопільщини продовжують курити. За даними Держстату , рівень поширеності куріння в Тернопільській області є нижчим за загальноукраїнський показник, котрий складає 18,7%.

“В Тернопільській області та в Україні в цілому відбулось суттєве зменшення поширеності куріння. Така тенденція є результатом прийняття антитютюнових законодавчих ініціатив. Так, з 2012 року заборонено курити в громадських місцях, зокрема в закладах ресторанного господарства, заборонено рекламувати тютюнові вироби, на пачках сигарет з’явились графічні попередження про шкоду куріння, а вартість сигарет значно зросла. Щоб продовжувати ефективну боротьбу за здоров’я українців, потрібно й надалі посилювати законодавство, зокрема прийняти антитютюнові законопроекти”, – пояснив Андрій Скіпальський, голова правління ГО “Життя”, член Ради Реанімаційного пакета реформ.

В Україні від куріння помирає 85 тисяч  осіб щороку.

Для контактної інформації: Оксана Левицька, ГО “Життя”, ksenka77@gmail.com, (097) 813 93 44

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

У Тернопільському економічному хлопці з дівчатами з’ясовували «Хто зверху?»

В імпровізованій грі «Хто зверху?» суворі і справедливі судді, харизматичні ведучі, енергійні й ерудовані ДІВЧАТА-викладачі ...