Кременчанка Тетяна Балбус стала лауреатом престижного міжнародного проекту

 

Заслужений майстер народної творчості України, доцент кафедри методики викладання мистецьких дисциплін нашої Кременецької академії Тетяна Балбус нещодавно стала лауреатом ІІ Всеукраїнського конкурсу ручної графіки, який відбувся у рамках Міжнародного проекту “Рейтинг”.

Творче суперництво майже трьох десятків митців з різних регіонів України проходило за оригінальною рейтинговою системою, запозиченою у давньогрецьких конкурсів скульптури й адаптованою до сучасних умов: самі учасники оцінювали роботи своїх колег за 12-бальною системою, зводили рейтинги в єдиний рейтинговий лист і так визначали переможців.

Робота Тетяни Балбус “Розквітла орхідея” організаторами названа “особливим сюрпризом конкурсу” та отримала спеціальну відзнаку від одного з київських брендів. Наша художниця підтвердила високий творчий рейтинг Кременця та академії на художній мапі України поряд з Києвом, Львовом, Харковом, Одесою та іншими велетами української мистецької індустрії.

 

Відбулося також засідання Комітету з присудження премії імені Катерини Білокур за визначні твори традиційного народного мистецтва. Серед відібраних Комітетом 14 претендентів на здобуття цієї премії – і Тетяна Балбус. Конкуренцію нашій майстрині-художниці склали митці із Вінниччини, Житомирщини, Львівщини, Закарпаття, Харківщини, Хмельниччини, Києва та краяни-тернополяни.

Кращі роботи претендентів увійшли до мистецького альбому, виданого організаторами конкурсу.

Джерело: kogpi.edu.te.ua

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Юний тернополянин Володимир Войтович виборов бронзу на чемпіонаті світу в Болгарії

Наш земляк Володимир Войтович повернувся зі столиці Болгарії з бронзовою нагородою. Там проходив чемпіонат світу ...