• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 17 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Майже 2 мільярди гривень з бюджетів громад може отримати корупційна та збиткова «Укрзалізниця», – «УДАР Віталія Кличка»

Опубліковано: 19 Листопада, 2021
A A

Не можна допустити втрати місцевими бюджетами 2 мільярдів гривень за фактичне дотування збиткової та неефективної «Укрзалізниці».

Таку думку висловили в партії «УДАР Віталія Кличка» щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок», яку розглянули та прийняли з доопрацюваннями на початку листопада.

«УДАР Віталія Кличка» вважає, що в результаті такого рішення великий монопольний бізнес може не втратити, а отримати додаткові прибутки за рахунок втрат бюджетів громад та посилення фіскального тиску на дрібний та середній бізнес.

У партії зауважили, що зменшення бази оподаткування плати за землю – це пряме зменшення доходів бюджетів територіальних громад на декілька мільярдів.

– Нова Методика допомагає залатати бюджетні дірки і для державного монополіста «Укрзалізниці», яка є на сьогодні найбільш корупційним та неефективним державним підприємством. Для Укрзалізниці зменшення бази оподаткування вдвічі (з 1 до 0,5) – принесе додаткові майже 2 млрд гривень. І знову за рахунок бюджетів територіальних громад, – зазначили в «УДАРі Віталія Кличка».

Також  «ударівці» наголосили на тому, що нова Методика не містить перехідних положень щодо документації із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, яка перебуває на момент набуття чинності нової Методики у розробці.

– Це призведе до необхідності замовляти по всій країні нову документацію і повторно платити гроші за неї з місцевих бюджетів на благо приватних фірм, сертифікованих Держгеокадастром, який знаходиться у підпорядкуванні Міністерства аграрної політики, – кажуть в «УДАРі».

Так, влада повинна утриматися від рішень, що обмежують надходження в бюджети місцевих громад, гальмують реформу децентралізації, переконані «ударівці».

– Уряд має зупинити своє рішення, яким затверджено нову Методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок напередодні нового бюджетного року. Обговорення нової Методики потребує широкого суспільного обговорення із залученням представників місцевих громад та профільних асоціацій, – підсумували в «УДАРі Віталія Кличка».

Теми: земляУДАР

Перегляньте Також

У Тернополі громада виступає проти забудови на Слівенській
NEWS

Освячена земля чи будівельний майданчик? У Тернополі громада виступає проти забудови на Слівенській

21.03.2026
Верховний Суд повернув 100 гектарів заповідного фонду
NEWS

Верховний Суд повернув державі понад 100 гектарів заповідного фонду Тернопільщини

12.03.2026
Поліція розслідує факт травмування тернополянина
NEWS

Земельні махінації за спиною воїна: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку за незаконне переоформлення ділянки

10.03.2026
Як підготувати садовий інструмент до сезону
NEWS

Як підготувати садовий інструмент до сезону без зайвих витрат

01.02.2026
Зв’язки УПЦ з РПЦ
NEWS

Почаївська Лавра на Тернопільщині може втратити 12 гектарів території вартістю понад півмільярда гривень

01.07.2025
Незаконно приватизували землю лісового фонду
NEWS

На Тернопільщині незаконно приватизували землю лісового фонду

15.03.2025
завантажити ще
Наступний допис

У Тернополі запрацював Західноукраїнський хаб громадської активності

Міс Тернопіль

У Великогаївській ОТГ на конкурсі краси обиратимуть найкрасивішу

Свіжі публікації

Зірковий гість у ЗУНУ: капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний зустрівся з викладачами та студентами

Дмитро Підручний провів мотиваційну зустріч на кафедрі спорту ЗУНУ

16.05.2026
Спортивний дух подвір'їв: у Тернополі тривають запеклі матчі дитячого турніру з дворового футболу

Футбольні баталії у дворах: у Тернополі визначають найкращі дитячі команди міста

16.05.2026
Сестри Ніколаєви з Тернополя підкорили міжнародний конкурс мистецтв

Струни та флейта: юні тернополянки здобули два гран-прі на міжнародному фестивалі

15.05.2026
У Тернополі відбудеться «День кар’єри»: запрошують молодь

«День кар’єри» у Тернополі: молодь може обрати свою професію

15.05.2026
Гастрономічна подія весни: Євген Клопотенко стане хедлайнером «Фест молоко 2026» під Тернополем

Клопотенко, крафт та благодійність: Тернопільщина готується до «Фест молоко 2026»

15.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

    Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни привезли «золото», «срібло» та «бронзу» з елітного танцювального турніру

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Національний фестиваль молока «Фест молока 2026» відбудеться на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.