• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 26 Квітня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Мешканка Прикарпаття виростила вдома гігантського різдвяника

Опубліковано: 22 Лютого, 2025
A A
Гігантського різдвяника виростила вдома мешканка Прикарпаття

Фото з домашнього архіву Любові Павлюк

Гігантського різдвяника виростила вдома мешканка Прикарпаття. Про це пише АгроТер.

За приблизними підрахунками власниці вазона, 63-річної Любові Павлюк із села Креховичі, що на Івано-Франківщині, цьогоріч різдвяник зацвів майже двома тисячами ніжно-рожевих квітів.

“Цей вазон я вирощувала з маленького пагінця 27 років, — розповідає прикарпатка. — Вже й навіть не можу пригадати, звідки його принесла”. Квіти жінка любить з дитинства. Каже, що як була маленька, то часто носила польові для мами. Любов до природи й прекрасного пані Люба, яка свого часу працювала швачкою, прядільницею, меблевичкою, пронесла крізь роки.

Гігантського різдвяника виростила вдома мешканка Прикарпаття

“Маю вдома приблизно 50 видів кімнатних рослин, — продовжує співрозмовниця. — Про кожну багато читаю, всі доглядаю, підливаю, підживлюю. Скажімо, різдвяник чудернацько так по-науковому називається: шлюмбергера або зигокактус. Його батьківщина — тропічні ліси Бразилії. На наш континент рослина потрапила понад 200 років тому завдяки англійському ботаніку-колекціонеру Алланові Каннін.

“Моя диво-шлюмбергера росте у 50-літровому горщику в найбільшій кімнаті — залі. Вазон настільки великий, що надвір його ніколи не виношу, бо в двері годі просунути, — зауважує Любов Павлюк. — Часто підживлюю рослину спеціальними добривами, розчином попелу й заваркою з чорного чаю. Ну й, звісно, щотижня підливаю. А раз на два-три місяці — купаю, аби пилюка не збиралася. Коли це роблю, то здається, що різдвяник аж листочками тріпоче. Мабуть, так дякує”.

Квітникарка-аматорка каже, що її різдвяник-велетень цвіте двічі на рік — перед Різдвом і Великоднем. Часто до неї приходять сусіди, знайомі, аби зробити світлину біля красеня і взяти пагінець “на розмноження”. Добрим людям ніколи не відмовляє. Окрім вазона-велетня, ростуть в оселі пані Любові й менші різдвяники, які квітують помаранчевими й темно-рожевими квітами. гему”.

За її словами, загалом різдвяник може квітнути червоними, білими, помаранчевими, фіолетовими, рожевими й бузковими квітами. І кожен прекрасний по-своєму.

Ми писали раніше: На Тернопільщині розквітли червонокнижні рослини: пам’ятаймо про штрафи.

Теми: ГоловнеКвітиПрикарпаттярослини

Перегляньте Також

Z-патріоти з Тамбовської області мимоволі стали спонсорами Збройних Сил України
NEWS

Російські «волонтери» знову профінансували дрони для ЗСУ

22.04.2026
Шанс на життя для сина захисника: Тернопіль збирає 2,9 млн доларів на порятунок Лук’яна Снітинського
NEWS

Битва за кожен рух: чотирирічному тернополянину Лук’яну Снітинському потрібна допомога у боротьбі з хворобою Дюшена

21.04.2026
День екологічних знань у світі ґрунтознавства
NEWS

У ЗУНУ відзначили День екологічних знань у світі ґрунтознавства

16.04.2026
86-річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка: відкриття Стели пам’яті героїв та урочиста академія за участі начальника ОВА
NEWS

86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

15.04.2026
Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні
LIFESTYLE

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій
NEWS

Громада Тернополя дякує захисникам: Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій

11.04.2026
завантажити ще
Наступний допис
Дрон для легендарного воїна Влада Стоцького

Потрібен дрон для легендарного воїна Влада Стоцького

Тернопіль передає військовим техніку та обладнання

Тернопіль вчергове передає військовим техніку та обладнання

Свіжі публікації

Освіта та ринок праці Тернопіль ЗУНУ

Синергія освіти та бізнесу: в ЗУНУ відбувся регіональний захід «Освіта і ринок праці: стратегія соціального партнерства»

26.04.2026
Фотовиставка «Тихий фронт» у ЗУНУ: як мистецтво відображає стійкість українців

Краса проти війни: у ЗУНУ представили фотопроєкт «Тихий фронт»

25.04.2026
Герой України Владислав Стоцький зустрівся зі студентами ТНПУ: про дрони, фізичну підготовку та виклики війни

«Війна — це щоденна робота»: Герой України Владислав Стоцький провів зустріч у ТНПУ

25.04.2026
Акція «Підтримай ЗСУ — посади іменне дерево» у Тернополі: озеленення та дрони для фронту

Жива пам’ять та допомога фронту: у Тернополі висадили нові дерева в межах акції «Підтримай ЗСУ — посади іменне дерево»

25.04.2026
Студент ЗУНУ Віталій Дадерко виконав норматив МСМКУ на Чемпіонаті Європи

Спортивний тріумф на міжнародній арені: студент ЗУНУ став восьмим на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

24.04.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Кібертріумф у Тернополі: команда ТНТУ увійшла до 12 найсильніших на Cisco NetAcad Cup EMEA

    Визнання IT-таланту: команда ТНТУ “TNTU ByteBaller” підкорила фінал Cisco NetAcad Cup

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Закарпаття може повернутися одіозний комісар Ігор Жуков

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Російські «волонтери» знову профінансували дрони для ЗСУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Літературне краєзнавство в ТНПУ: діалог із письменницею Зоряною Биндас

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Графічна майстерність: Назарій Шевчук привіз «золото» міжнародного конкурсу до Тернополя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.