60 % туристів курорту були іноземні туристи
Медики та епідеміологи пов’язують збільшення кількості інфікованих на коронавірус на Тернопільщини з появою так званого «британського» штампу, який занесли в область з курортів сусідньої Івано-Франківщини. Особливо з Буковелю.
На Тернопільщині виявили новий британський штамп коронавірусу, який у рази заразніший та небезпечніший для дітей та молоді.
Країна на локдауні, а Буковель процвітає
Коли в Україні ввели новий локдаун, а сусідні з Тернопільщиною Івано-Франківську, Закарпатську та Буковину повність «закрили», запровадивши червону зону, відомий курорт продовжив працювати. На початку січня на курорті навіть помітили президента Володимира Зеленського.
Вже після спалаху «британського» штампу ковіду, навіть в Офісі президента визнали, що його завезли іноземні туристи.
«Близько 60% туристів «Буковелю» цьогоріч іноземці», – заявив заступник Офісу президента Кирило Тимошенко.
Гірськолижний шолом «захищає» від ковіду
Дуже дивно пояснювали дозвіл на роботу курорту місцеві чиновники. Для прикладу, перший заступник начальника Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Микола Сендецький пояснив, що у Буковелі дотримуються карантинного режиму, а маски заміняють шоломи.
«Всі, хто катається на Буковелі, мають захисні шоломи, тому ймовірність захворіти там зменшується у рази», – аргументував чиновник.
Як наслідок, захисні шоломи не помогли, по всій західній України почався новий спалах епідемії, багато людей важко захворіли. Для прикладу, на Івано-Франківщині та Львівщині переповнені лікарні, хворих розміщають у коридорах. Тепер «британський» штамп добрався й до Тернопільщини.
Буковель знову відкриють
Незважаючи на те, що після нового спалаху «британського» штампу ковіду, Буковель все таки закрили, ситуація може змінитися. Юристи курорту активно працюють над новим дозволом на відновлення роботи Буковелю.
«Наразі над цією справою працюють наші юристи Згідно зі всіма законами, нормами та постановами Буковель мав і має право працювати», – зазначила прессекретарка Буковелю Віталія Васильчук. За словами Васильчук, закриття курорту на карантин було “заполітизованим” рішенням, а місцеві мешканці, які живуть за рахунок туризму, терплять великі збитки.
Ось так, очікуємо на відновлення роботи Буковелю, на новий рекорд кількості інфікованих та на повний локдаун по всій Україні.
Прокоментуйте