• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 30 Березня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Найкращу світлину Тернопільщини обрали у міжнародному конкурсі «Вікі любить пам’ятки»

Опубліковано: 26 Грудня, 2020
A A
До участі у міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» цьогоріч долучилися 51 країна світу.

Найбільше світлин надійшло саме з України. За словами організаторів конкурсу на території держави, українці надіслали більше, ніж 47 тисяч фото і відео різноманітних пам’яток культури України.

«У Тернопільській області перемогло фото Кудринецького замку. Світлину зробив Сергій Зисько, в активі якого не одна перемога в нашому конкурсі. Інше фото цієї пам’ятки його авторства ввійшло до топ-10 конкурсу 2018 року. Він пояснив, що долучився до конкурсу, прагнучи показати світу Україну і українцям Україну», – розповіли у «Вікі любить пам’ятки».

Додамо, що Кудринецький замок побудований на початку XVII ст. польськими шляхтичами Гербуртами та був реконструйований у XVIII ст.

Детальніше про це за посиланням: http://wlm.org.ua/cr-zak-rivne-ter-winners-2020/?fbclid=IwAR2C756PCQNn-c5yBCOjnAFSNdxCBK3HvDl2oBfcnvLcg7zv_RaLpm9p0zw

Теми: краса місцевосіткудринцінайкращеі фото Тернопільщинифото 2020

Перегляньте Також

No Content Available
завантажити ще
Наступний допис

У Тернополі відбувся I Молодіжний Молитовний сніданок

Незвична дорожня пригода трапилася під Тернополем

Свіжі публікації

Вчителька Наталія Перехрист підкорює міжнародні вершини

Вчителька з Тернополя Наталія Перехрист підкорює міжнародні освітні вершини

29.03.2026
Що змінить новий Статут міста

Більше впливу для тернополян: що змінить новий Статут міста, ухвалений на сесії міськради

29.03.2026
ССО показали героїзм українського підпілля

«Кожен окупант під прицілом»: ССО показали героїзм українського підпілля у новій стрічці «Комунальники»

29.03.2026
В Освітньому артпросторі  ЛІРА відбувся Літературник

В Освітньому артпросторі  ЛІРА до Всесвітнього дня поезії відбувся Літературник

28.03.2026
«Зборівський Гаттузо» на великій арені

«Зборівський Гаттузо» на великій арені: юний Олежик з Млинівців виводив збірну на важливий матч

27.03.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Чому не все так просто з допитами полонених орків

    Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Хотіли вколоти адреналін»: дружина нашого земляка Віктора Павліка шокувала подробицями скандалу в Палаці «Україна»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Зборівський Гаттузо» на великій арені: юний Олежик з Млинівців виводив збірну на важливий матч

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Атака ворога на Тернопіль: дрони пошкодили інфраструктуру та адмінбудівлю

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Статки очільника Господарського суду Тернопільщини Володимира Гевка

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.