• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 5 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Не поділили м’ясо та алкоголь: вбивство на Тернопільщині (фото)

Опубліковано: 09 Лютого, 2022
A A

За словами сусідів, родина вважалася неблагополучною. Жоден з чоловіків не працював, перебивалися тимчасовими підробітками. Зароблене одразу пропивали, були в цій родині сварки та бійки.

– У ході розслідування стало відомо, що у день нещастя, батько з одним із синів пішов до сусіда допомагати колоти свиню. Молодший в цей час допомагав по господарству односельчанину неподалік. За виконану роботу з одними розрахувалися свіжининою, а з іншим – алкоголем, – повідомляє Поліція Тернопільської області.

Конфлікт між родичами виник під час вечері. Батько та брат відмовилися ділитися із членом сім’ї м’ясом.

– Це розізлило чоловіка і він схопив ніж та вдарив ним батька у груди. За тата заступився старший син. Проте не зміг нічого зробити – нападник ножицями вдарив його в обличчя та втік з хати. Про свій вчинок він одразу розповів сусідові, – кажуть у поліції.

Односельчанин вирішив переконатися в почутому. Зайшовши на подвір’я, виявив бездиханне тіло пенсіонера, а поруч й сина, який стікав кров’ю. Він одразу викликав швидку та поліцію. Медики констатували смерть 61-річного чоловіка. Іншого пораненого госпіталізували до реанімаційного відділення.

– За кілька годин розшукали слідчі спільно з дільничним і самого підозрюваного. Останній в усьому зізнався, – йдеться у повідомленні.

Його затримали та оголосили підозру згідно із статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Триває слідство. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська обласна прокуратура.

 

Теми: алкогольбатьковбивствоКременеччинам'ясородинасинсмертьчоловік

Перегляньте Також

Трагедія у Гаях Гречинських
NEWS

Трагедія у Гаях Гречинських: поліція встановлює обставини смерті 76-річної жінки

06.04.2026
Віктор Павлік придбав нерухомість для сина
LIFESTYLE

Власний дім у чотири роки: зірковий тернополянин Віктор Павлік придбав нерухомість для сина

16.02.2026
Іван Вигівський прокоментував вбивство поліцейських
NEWS

Іван Вигівський прокоментував вбивство поліцейських на Черкащині

31.01.2026
Жінка з ревнощів спалила суперницю
NEWS

Коли “переможців судять”: на Тернопільщині жінка з ревнощів спалила суперницю

30.01.2026
Відійшов у вічність відомий педагог з Кременеччини
NEWS

Відійшов у вічність відомий педагог з Кременеччини Анатолій Багнюк

07.01.2026
Смертельна пожежа у Гаях Шевченківських
NEWS

Смертельна пожежа у Гаях Шевченківських забрала життя чоловіка

01.01.2026
завантажити ще
Наступний допис

Відомі результати конкурсу на посаду начальника одного з управліннь Тернопільської облдержадміністрації

Уряд має вжити антикризових заходів, щоб не допустити дефіциту дизельного пального, – «УДАР Віталія Кличка»

Свіжі публікації

вишкільний табір «Лисоня»

На Тернопільщині стартує легендарний вишкільний табір «Лисоня»

05.07.2026
«То до знахарів, то в Зарваницю, а потім — у психлікарню»: Олег Чабан на подкасті Притули та Тимошенка висміяв забобони на Тернопільщині

Від викачування яєць до Зарваниці: професор Олег Чабан та Сергій Притула розібрали забобони Тернопільщини

05.07.2026

У ТНМУ відбувся урочистий випуск лікарів-стоматологів

05.07.2026
Електронне голосування та нові ліміти: у Тернополі кардинально змінили правила «Громадського бюджету»

Цифровізація та нові суми: у Тернополі затвердили оновлені правила «Громадського бюджету»

04.07.2026
Освітня реформа в дії: тернопільська школа №19 офіційно стала академічним ліцеєм «Плеяда – 19»

Новий статус та трирічна старша школа: школу №19 у Тернополі реорганізували в академічний ліцей «Плеяда – 19»

04.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Екстрене попередження Зеленського: розвідка доповідає про підготовку масованого удару РФ

    Увага! Сьогодні ворог готує масовий удар по Україні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Скандал із мобілізацією на Тернопільщині: Чортківський ТЦК відправив на полігон чоловіка з букетом важких хвороб

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • ТНМУ очолив рейтинг медичних вишів України 2026

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільські університети підкорюють «ТОП-200 Україна 2026»: детальний розбір позицій

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студент Тернопільського мистецького коледжу виборов першість на престижному музичному конкурсі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.