Фото Дмитра Кучера

Опитування: а тернополяни таки оптимісти


З 16 листопада по 2 грудня соціологічна група «Рейтинг», в рамках проекту «Портрети регіонів», робила комплексне опитування жителів Тернопільської області. Результати озвучено в Тернопільському прес-клубі.

Отже:
Незважаючи на негативні оцінки стану справ, загальні очікування серед мешканців області швидше позитивно-нейтральні. Лише кожен десятий вважає, що стан справ, як в Україні, так і на місцях погіршиться наступного року. Більше половини опитаних вважають, що він не зміниться, а майже чверть взагалі мають оптимістичні сподівання щодо майбутнього. Вищий рівень позитивних очікувань – у в жителів міст.
Військовий конфлікт на Сході України (78%) та хабарництво й корупція у владі (49%) – дві основні загальнодержавні проблеми за оцінками мешканців області. При цьому на особистісному рівні опитаних швидше хвилюють підвищення тарифів на комунальні послуги (61%), низький рівень зарплат та пенсій (57%), підвищення цін та інфляція (55%).

Загалом у соціологічному дослідженні, здійсненому за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області… Похибка становить не більше 2,4%.

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

розкопки

На Тернопільщині виявили поселення трипільської культури

З 27 по 30 липня на території замку у селі Підзамочок Бучацького р-ну проходили розкопки ...