• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 27 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Пільгове розмитнення автомобілів з-за кордону на прийнятних умовах зможуть здійснювати тернопільські водії

Опубліковано: 11 Липня, 2021
A A

Пільгове розмитнення автомобілів з-за кордону на прийнятних умовах зможуть здійснювати тернопільські водії завдяки закону 1402. Безкоштовно у Тернополі допомагають пройти усю процедуру представники «АвтоЄвроСила», які вже розмитнили 50 автомобілів. Це зробити можна ще протягом 128 днів.

Тернополяни можуть отримати комплексний супровід – від допомоги при знятті автомобіля з реєстрації в Європі – до постановки в сервісному центрі на українські номера. За безкоштовною консультацією та допомогою звертайтесь за адресою: м. Тернопіль, вул.Тролейбусна,11а, 3 поверх, офіс 32 або онлайн +380 67 354 19 90, інформують у групі «Авто Евро Сила Тернопіль».

Нагадаємо, закон 1402 вступив у дію 15 травня. Розмитнення триває 180 днів з цього моменту. Учасники АТО/ООС зможуть використати таку можливість протягом 270 днів, пояснюють на epravda.com.ua.

Відповідно до нових правил, відтепер вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п’яти років, які були ввезені на територію України до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку. Сума ж акцизу залежатиме від віку автівки, об’єму та типу двигуна й не залежатиме від її вартості. Переважно вартість розмитнення не повинна перевищувати однієї тисячі євро.

Водночас, за пільговим механізмом може бути розмитнений один автомобіль однієї категорії одного власника.

Разом з тим, під дію цих законів не потрапляють транспортні засоби, які не відповідають екологічним нормам Євро-2 й вище, походять з держави-окупанта (держави-агресора) або ввезені з тимчасово окупованої території України

Теми: автоводіїз Європипільговий періодрозмитнення

Перегляньте Також

Одразу дві ДТП з водіями BMW
NEWS

Днями у Тернополі трапилися одразу дві ДТП з водіями BMW

05.08.2025
У Збаразькому замку передали партію автівок для ЗСУ
NEWS

У Збаразькому замку передали чергову партію автівок для ЗСУ з Бельгії

02.08.2025
З 30 липня частково обмежать рух транспорту
NEWS

З 30 липня у Тернополі частково обмежать рух транспорту

30.07.2025
Дорожньо-транспортні пригоди трапилися минулими вихідними
NEWS

Три дорожньо-транспортні пригоди трапилися минулими вихідними на Тернопільщині

28.07.2025
Жінка випала з салону автомобіля під час руху
NEWS

На Тернопільщині жінка випала з салону автомобіля під час руху

26.07.2025
Тернополяни отримають кругленькі тюремні терміни
NEWS

Тернополяни за підпал авта військових отримають кругленькі тюремні терміни

21.07.2025
завантажити ще
Наступний допис

У селі Летяче Микола Горбаль відновлює і ремонтує давній костел

Ангел

У селі на Тернопільщині про скульптора Пінзеля та мистецький пленер нагадуватиме «Ангел-сурмач»

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Біля Тернополя чули гудіння шахеда

    Біля Тернополя сьогодні чули гудіння шахеда

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Помер тернопільський податківець Сергій Господарик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Іван із Тернопільщини після початку повномасштабної війни повернувся з-за кордону та вступив до лав Збройних сил

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко знову займає медіапростір

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ректор тернопільського університету Богдан Буяк представив Тернопільщину на Національному молитовному сніданку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Від фронтових поранень помер Андрій Убрамик

Від фронтових поранень помер захисник з Тернопільщини Андрій Убрамик

27.08.2025
Лікаря у Тернополі підозрюють у вимаганні хабаря

Лікаря у Тернополі підозрюють у вимаганні хабаря від захисника

27.08.2025
Історія молодого командира гармати Борща

Історія молодого командира гармати Борща з Тернопільщини

27.08.2025
Іда Фінк повертається до Збаража

Іда Фінк повертається до Збаража виставою

27.08.2025
Андрій Вовк нагороджений Золотим та Залізним Хрестами

Захисник з Тернопільщини Андрій Вовк нагороджений Золотим та Залізним Хрестами

27.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.