• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 20 Травня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Подав у відставку радник постійного представництва росії при ООН: щурі тікають з корабля?

Опубліковано: 31 Травня, 2022
A A

Борис Бондарєв написав на своїй офіційній сторінці у соцмережі LinkedIn, що за час дипломатичної служби йому ще «ніколи не було так соромно за свою країну та роботу». 

У своїй заяві Бондарєв зазначив, що «розв’язана Путіним агресивна війна з Україною, а за фактом із усім західним світом, – не лише злочин проти українського народу, а й, мабуть, найтяжчий злочин проти народу Росії». В інтерв’ю американському виданню The New York Times Бондарєв сказав, що в розв’язанні конфлікту винен не тільки президент Росії Володимир Путін, а й російське МЗС, оскільки його колишні товариші по службі теж несуть відповідальність за те, що переконували керівництво в можливості Росії здобути швидку перемогу. в Україні.

Бондарєв підкреслює, що серед його колег, хоч і в меншості, є ті, хто поділяє його погляди щодо війни, і деякі після її початку навіть пішли у відставку, але не так публічно, як Бондарєв. За його словами, «багато колег досі вірять у пропаганду, яку вони при цьому самі допомагають створювати», вважаючи, що Захід піде на поступки перед ядерними загрозами з боку Росії. Представники російського МЗС навіть готові, щоб їхні діти жили серед «радіоактивних руїн», оскільки для них «цінності важливіші».

24 травня прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив: «Пан Бондарєв більше не з нами, скоріше, проти нас. Він засуджує дії російського керівництва, які підтримуються майже всім населенням нашої країни». У Кремлі Бориса Бондарєва звинуватили у зраді через його антивоєнну позицію та заяви про «деградацію МЗС РФ» та міністра Сергія Лаврова.

Звісно, відставка дипломата такого високого рангу вважається величезним ударом по іміджу Кремля і свідчить про наростаючий опозиційний потенціал російського олігархату. Дедалі більше росіян усвідомлюють, що Росія проводить не спеціальну військову операцію, а розв’язала безглузду та необґрунтовану війну проти сусідньої держави. Російська влада налякана, що подібні дії шанованих на міжнародній арені російських дипломатів, політиків, бізнесменів, селебрітіс і активістів не тільки негативно позначається на іміджі РФ, але й може стати прикладом для інших, хто дійсно є патріотом своєї країни і усвідомлює, що нинішня влада своїми діями лише перетворює колись процвітаючу країну з великим майбутнім на країну-ізгоя та країну-агресора.

І незважаючи на те, що поки такі росіяни, як Борис Бондарєв, не можуть повернутися до Росії і змушені перебувати за кордоном, коли підніметься вся Росія, тікати будуть змушені ті, чиїми руками країна була розвалена та знищена.

Теми: війна з росієюООН

Перегляньте Також

Фото зі сторінки Олесі Гудими
LIFESTYLE

Українське Різдво засяяло в штаб-квартирі ООН

20.12.2024
“За Бога можна дати і по морді, але піст”: скандал у Тернополі
Цікаве

На росії все стабільно: «волшебной палочкой» радить скористатися Гуньдяєв

14.11.2023
Краще б подалі від нас…
Вибір редакції

Краще б подалі від нас…

27.09.2022
LIFESTYLE

“Україна не розробляє біозброю”: Ляшко просить ВООЗ вгамувати російську пропаганду

11.03.2022
миротворець
Суспільство

Тернопільський миротворець повернувся додому

02.10.2021
Суспільство

Про досвід миротворця місії ООН розповів тернополянин Юрій Кульпа

30.09.2021
завантажити ще
Наступний допис

Голосуймо за «Лева матчу» разом з усією Європою у грі Шотландія-Україна та допомагаємо українцям

Тролейбус

Безкоштовний проїзд для дітей: комунальний транспорт та теплохід

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Пісні молодого співака набирають мільйони

    Пісні молодого співака з Тернопільщини набирають мільйони переглядів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшов у засвіти молодий тернопільський співак і викладач Ігор Запотічний

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Могили полеглих Героїв на Тернопільщині зазнали наруги: зірвані фото та рушники

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник з Тернопільщини Юрій Швед

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ветеран з Чортківщини продовжує допомагати фронту дронами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Понад 220 тисяч зібрав Скай у Тернополі

Понад 220 тисяч гривень для міської лікарні зібрав Скай у Тернополі

19.05.2025
Центр готовності цивільних запрошує на цікавий тренінг

Центр готовності цивільних запрошує на цікавий психологічний тренінг у Тернополі

19.05.2025
Підсумки і результати проєкту FutUkraine Center

Підсумки і результати проєкту FutUkraine Center в Тернополі

19.05.2025
Кращими рятувальниками стала команда Галицького коледжу

Кращими юними рятувальниками Тернополя стала команда Галицького фахового коледжу

19.05.2025
Захисника із Залозецької громади нагороджено Золотим Хрестом

Захисника із Залозецької громади нагороджено почесною відзнакою Золотим Хрестом

19.05.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.