• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 23 Травня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Понівечені щити та кільця: у Тернополі немає майданчиків для занять баскетболом

Опубліковано: 11 Вересня, 2020
A A
баскетбол
У Тернополі багато спортивних шкільних майданчиків непристосовані для занять баскетболом, а там де є інвентар він перебуває у жалюгідному стані. 

“Рівно РІК тому, шановна громадо, я звернувся з оцим цікавим питанням, але «віз і досі там».

… “У нас що, заплющені очі, коли бачимо понівечені баскетбольні щити та кільця?

Весь Тернопіль вкритий майданчиками поблизу шкіл, в дворах. Усюди понищені і відірвані кільця.

Я пройшов за 5 хвилин біля ЗОШ N 23 і універсального майданчика на вул. Вербицького – на восьми щитах є лише одне кільце.

Може вартує не будувати нових спортивних майданчиків, поки не приведуть до ладу старі? Цього року, наприклад, уряд Гройсмана виділив для нашої області біля 4 мільйонів гривень на універсальні майданчики з баскетбольними щитами, ще 4 буде виділено місцевими владами. І це лише одне з джерел. Ще Державний Фонд Регіонального Розвитку, ще місцеві програми та кошти. Це щороку останні пять років в будівництво спортивних споруд витрачається біля 30 і більше мільйонів в нашій області!

Давайте реалістично подумаєм, чому балансоутримувачі не слідкують за старим та навіть новим майном? Вважаю, тому що їх за це не питають. Не питає ні управління освіти та науки, ні управління спорту.

Загалом та ж ситуація у всіх районах, але конкретно в нашому місті, вважаю, профільна депутатська комісія міської ради мала б ініціювати створення робочої групи з інвентаризації спортивного майна в ЗОШ та ДЮСШ.

А порахувавши кошторис ремонту – виділити кошти на ремонт, виробництво та монтаж спортивного інвентарю, наприклад цих же баскетбольних кілець. В межах міста мова йде про приблизно 500 баскетбольних щитів, вартість готового кільця не буде перевищувати двох-трьох сотень гривень, тим більше виготовити може місцеве підприємство. Це 150 тисяч гривень всього лиш, на фоні кількамільярдного бюджету міста.

І ще. Батьки, не скаржтесь тренерам та своїм друзям, що ваші діти байдикують, курять вейп. Давайте вимагати простих та прагматичних кроків з боку влади, бо багатомільйонні спортивні об’єкти, як то палац спорту чи веслувальний канал вирішують одні завдання, але не вирішать проблеми пасивного дозвілля ваших дітей.

Якщо діти не матимуть базової фізичної підготовки на рівні початкової та середньої школи – ці спортивні мега об’єкти пустуватимуть, бо не буде з кого набрати групи майбутніх спортсменів”...– написав Віктор Мацикур, тернополянин”.

Теми: баскетболдітизаняття спортомінфраструктураспортивні майданчики

Перегляньте Також

Скандал через няню отримав неочікуване продовження
NEWS

У Тернополі скандал через няню отримав неочікуване продовження

12.05.2025
Тернопільський перинатальний центр виходив крихітних двійнят
LIFESTYLE

Тернопільський перинатальний центр виходив крихітних двійнят (фото)

09.05.2025
Виріс у дитячому будинку і став успішним інженером
LIFESTYLE

Історія Максима з Києва, який виріс у дитячому будинку і став успішним інженером

08.05.2025
Чи можна знімати дітей у школах
NEWS

Чи можна знімати дітей у школах пояснила освітня омбудсменка

04.05.2025
На Тернопільщині провели інклюзивний захід
NEWS

На Тернопільщині провели інклюзивний захід для дітей

23.04.2025
Любіть казки і вірте у дива!
NEWS

У ЗУНУ зіграли музичну виставу Любіть казки і вірте у дива!

19.04.2025
завантажити ще
Наступний допис

«Ми відреставруємо літак на Східному у Тернополі», - заявив голова тернопільської ОПЗЖ Олександр Кравчук

«Утеплення фасадів допоможе вирішити проблему падіння плитки зі старих багатоповерхівок», – Олексій Станько

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Олена Підгрушна не змінила громадянство

    Тернопільська легенда біатлону Олена Підгрушна не змінила громадянство, бо любить Україну

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Очільник поліції Сергій Зюбаненко закликав підтримати ветеранів та захисників

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Вінницькі бізнесмени шукають партнерів на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшов у засвіти молодий тернопільський співак і викладач Ігор Запотічний

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Могили полеглих Героїв на Тернопільщині зазнали наруги: зірвані фото та рушники

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На фронті поліг захисник В’ячеслав Куделя

На фронті поліг захисник з Тернопільщини В’ячеслав Куделя

23.05.2025
Олень здійснив ранковий заплив на ставі

Олень здійснив ранковий заплив на тернопільському ставі

23.05.2025
На фронті загинув захисник Антон Ільчук

На фронті загинув захисник Антон Ільчук з Тернополя

23.05.2025
Поліція Тернопільщини розшукує Юрія Допіру

Увага! Поліція Тернопільщини розшукує Юрія Допіру зі Збаража

22.05.2025
Маркетингові технології ПБС з Тернополя

Маркетингові технології ПБС з Тернополя беруть участь в столичному економічному форумі

22.05.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.