• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 21 Травня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Республіканці готують санкції проти Медведчука

Опубліковано: 14 Червня, 2020
A A

Колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер прокоментував ініціативу.

Група республіканців пропонує внести до санкційного переліку низку наближених до російського президента Володимира Путіна медіамагнатів, які допомагають Кремлю просувати свій «порядок денний». Про це йдеться у відповідному звіті Республіканського дослідного комітету, – повідомляє УНІАН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні 349 партій. А найпершою зареєстрована – Республіканська платформа

Серед згаданих осіб, наближених до Путіна, у документі вказано прізвище найбагатшої людини Грузії Бідзіна Іванішвілі, а також кума глави Кремля Віктора Медведчука – «проросійського олігарха в Україні, який активно використовує свою медіаімперію у сприянні поширенню Росією шкідливої дезінформації всередині країни». «Розуміння всієї глибини впливу Росії на ключові внутрішні сектори грає ключову роль у наданні допомоги Конгресу й допоможе заповнити пробіли у чинній законодавчій архітектурі, що дозволяє допускати пагубний вплив Росії», – йдеться у документі.

Водночас в ефірі програми Єгора Куроптєва “Прикордонна ZONA” колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер пояснив, що публікація цього звіту не означає його обов’язкову підтримку більшістю.

«Це група конгресменів-республіканців і їхніх команд, які працюють разом над політичними документами чи ідеями, які показують їхнє мислення без участі в законотворчому процесі. Тож чи це щось дуже впливове, що обов’язково стане законом? Ні! З іншого боку, це важливо, тому що відображає точку зору значної частини республіканців у Конгресі. І з цієї позиції, дуже корисно це бачити», – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Республіканці закликали визнати Росію державою – спонсором тероризму

Волкер також зауважив, що не відомо, чи підтримують пропозицію у Сенаті та Білому домі, оскільки «є різні рівні підтримки».

«Але я б не розраховував, що мова цього звіту з усією жорсткістю санкцій, які в ньому запропоновані, пройде через Палату представників, Сенат і Білий дім, щоб стати законом. Слабша версія пропозиції більш вірогідна. Я насправді підтримую думку про те, що санкції, які ми вже запровадили, не змінили поведінку Росії», – пояснив він.

Також американський дипломат додав, що вважає вказаних осіб, зокрема Медведчука, російського олігарха Євтушенкова і грузина Іванішвілі, «різними людьми з різними історіями», тому пов’язувати їх в одному документі неправильно.

«Наприклад, я думаю, що Іванішвілі діє дуже незалежно. А Медведчук дуже сильно наближений до Путіна. Тому їх не можна зв’язувати в одну зв’язку. А щодо самої дослідницької групи, я думаю, все було досліджено, опрацьовано й описано членами кабінетів. І цей документ не має такого рівня ретельності, як у випадку напрацювань формальних конгресових комітетів. З іншого боку, як я вже казав, це відображає позицію республіканських членів Конгресу. І з цієї точки зору варто на це звернути увагу», – сказав Волкер.

Теми: медведчукреспубліканцісанкції

Перегляньте Також

Донька прес-секретаря путіна змінила прізвище
NEWS

Донька прес-секретаря путіна Єлизавета Пєскова вийшла заміж та змінила прізвище, щоб уникнути санкцій

18.03.2025
Дмитро Фірташ
NEWS

Британія запровадила санкції проти тернопільського олігарха

24.11.2024
Зображення згенероване ШІ
NEWS

Чому тернополяни досі купують на AliExpress

05.08.2024
Зображення згенероване ШІ
NEWS

Чи купують тернополяни Nestle та Pepsi, що не вийшли з ринку рф

04.08.2024
Зображення згенероване ШІ
NEWS

Від шоколаду до жувальної гумки: які продуктові компанії не збираються виходити з рф

03.08.2024
Спонсори війни: в які супермаркети ходять тернополяни
Вибір редакції

Спонсори війни: в які супермаркети ходять тернополяни

26.03.2024
завантажити ще
Наступний допис

У Тернополі на вулиці Курбаса замурували котиків

ЗНО для вчителів: скільки балів треба набрати, щоб мати вищу зарплату

​​Сайт пробного ЗНО онлайн «ліг»

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Пісні молодого співака набирають мільйони

    Пісні молодого співака з Тернопільщини набирають мільйони переглядів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшов у засвіти молодий тернопільський співак і викладач Ігор Запотічний

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Могили полеглих Героїв на Тернопільщині зазнали наруги: зірвані фото та рушники

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник з Тернопільщини Юрій Швед

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ветеран з Чортківщини продовжує допомагати фронту дронами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

У трійці цифрових лідерів України Тернопіль

У трійці цифрових лідерів України Тернопільська громада

21.05.2025
На війні загинув захисник Ярослав Окопний

На війні загинув захисник Ярослав Окопний з Тернопільщини

21.05.2025
Після двох років полону повернувся Дмитро Дерлиця

Після двох років полону повернувся додому Дмитро Дерлиця з Тернопільщини

21.05.2025
На фронті загинув головний сержант з Тернопільщини

На фронті загинув головний сержант з Тернопільщини Микола Пазуха

21.05.2025
Леонід Бицюра про водну кризу в Україні

Тернопільський вчений Леонід Бицюра про водну кризу в Україні

20.05.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.