Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

З початку вересня Тернопільщину відвідали семеро потенційних кандидатів у президенти України: Сергій Тарута (партія «Основа»), Олександр Шевченко («УКРОП»), Роман Безсмертний, Анатолій Гриценко («Громадянська позиція»), Валентин Наливайченко (Рух Валентина Наливайченка «Справедливість»), Юлія Тимошенко (ВО «Батьківщина») та Дмитро Добродомов (Громадський рух «Народний контроль»).

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

25 вересня очільник партії «Основа» Сергій Тарута взяв участь в відкритті креативного майданчика – «Лабораторія мрій» в приміщенні Тернопільського національного економічного університету. Простір було створено за спонсорської підтримки політика та його партії. Опісля відбулась зустріч зі студентами ТНЕУ, на якій він відповів на запитання слухачів та розповів про основні ідеологічні напрямки, очолюваної ним політичної сили. Дану подію було висвітлено в новинах на телеканалі TV-4.

30 вересня Олександр Шевченко відвідав Тернопіль у рамках президентських «праймеріз» партії «УКРОП» (тип голосування, в якому обирається один кандидат від партії). Народний депутат України розповів про своє бачення розвитку країни у разі його перемоги на майбутніх виборах. Про подію детальніше можна дізнатись з відеоматеріалу телеканалу ІНТБ.

10 жовтня в Українському Домі «Перемога» відбулась зустріч-дискусія «Якої ми хочемо України» з потенційним кандидатом в президенти Романом Безсмертним. Основні озвучені та обговорені питання зустрічі: «Як завершити війну?», «Як подолати корупцію?» та «Як підняти рівень життя в Україні?» – пише інтернет видання «Терен». Про політичну систему в Україні, досвід інших країн, шляхи і моделі змін, а також про флеш-моб «Говори не так, як вони» (#говоринеяквони) – йшлося у бесіді з депутатом у програмі «Про важливе» на місцевому телеканалі ІНТБ.

17 жовтня з робочим візитом Тернопіль відвідав Анатолій Гриценко. Відбулась прес-конференція, на якій теж був присутній Петро Ландяк, керівник фракції «Громадянська позиція» у Тернопільській міській раді. Відеоматеріал зустрічі можна переглянути на відеохостингу YouTube, канал MediaTOR.

Валентин Наливайченко, лідер партії Рух Валентина Наливайченка «Справедливість», від початку осені двічі відвідував Тернопільщину. 21 вересня політик у Бучачі взяв участь в урочистому заході з нагоди століття заснування «Союзу українок». Також Наливайченко вшанував пам’ять Героїв Небесної сотні біля стели у центрі міста та Січових Стрільців на місцевому кладовищі. Цього ж дня потенційний кандидат у президенти провів зустріч із журналістами у Тернополі та представив «Національний план дій» для відновлення миру в країні. 7 листопада Наливайченко знову приїхав на Тернопілля. У цей день політик зустрівся із виборцями Купчинецької об’єднаної територіальної громади та обговорив з ними місцеві проблеми напередодні перших місцевих виборів, які відбудуться наприкінці грудня, а також поклав квіти до меморіалу героїв ОУН-УПА. В інформаційному матеріалі про даний візит зазначено, що під час бесіди з Купчинецькою громадою, Наливайченко навів приклади успішної роботи депутатів від цієї політичної партії в інших ОТГ України. Враховуючи той факт, що відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії в Купчинецькій об’єднаній громаді на 23 грудня призначено перші місцеві вибори і 3 листопада розпочався виборчий процес, такі розмови можуть мати ознаки дочасної прихованої агітації. 7 листопада Наливайченко також провів лекцію у Бережанському агротехнічному інституті, поклав квіти до меморіалу героя Небесної Сотні Устима Голоднюка. Статті про всі візити опубліковані на офіційному сайті партії Рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

За інформацією офіційної інтернет-сторінки Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» 13 листопада Юлія Тимошенко відвідала Тернопільщину. Зранку лідерка партії ВО «Батьківщина» побувала у Марійському духовному центрі с. Зарваниця (Теребовлянський район). Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА повідомляють, що цього ж дня у Тернополі в готелі «Avalon Palace» відбулась прес-конференція з представниками місцевих засобів масової інформації. Юлія Тимошенко розповіла про «Новий курс України», програму змін, яку підготувала її політична сила, відповідала на питання журналістів та поділилась майбутніми планами. Далі очільниця партії виступила перед громадянами на площі міста Теребовля, а ввечері знову повернулась до Тернополя та в палаці культури «Березіль» зустрілась із партійним активом ВО «Батьківщина».

Фото 17.11.2018_Ternopil_Tymoshenko_terebovla та 17.11.2018_Ternopil_Tymoshenko_berezil

16 листопада на Тернопільщині побував лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов. Свій візит він розпочав із м. Бережани, де зустрівся зі студентами та викладачами «Бережанського агротехнічного інституту». Обговорювали справи освіти, зокрема регіональних ЗВО. Окрім того відбулась зустріч політика із працівниками Бережанського Центру первинної медичної допомоги, де звучали питання зарплат, браку коштів для ремонтів та закупівлі матеріально-технічної бази закладу: гематологічних аналізаторів, ЕКГ-апаратів, санітарного автотранспорту. Про ці заходи описано на сторінці політика у соціальній мережі. Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що у цей день також відбулась зустріч Дмитра Добродомова з однопартійцями та громадою у актовій залі Тернопільського кооперативного торгівельно-економічного коледжу. Основною темою розмови стала корупція та шляхи її подолання.

Фото 17.11.2018_Ternopil_Dobrodomov

На думку координаторки громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Тернопільській області Ольги Галушки, візити політиків на даний час формально не порушують виборче законодавство України. Водночас, оскільки вони спрямовані на формування позитивного іміджу потенційних кандидатів у президенти, то такі дії можуть бути розцінені, як недотримання принципу рівності усіх учасників виборчих перегонів.

Нагадуємо, що офіційно виборча кампанія розпочнеться 31 грудня цього року, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Відповідно до частини 1 статті 44 та частини 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

Семеро потенційних кандидатів у Президенти відвідали Тернопільщину трохи з порушеннями

За коментарями звертайтесь:

Ольга Галушка, координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Тернопільській області

тел.: 0932380812

e-mail: ternopil@opora.org.ua

Марія Домська,  комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Тернопільській області

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За продаж тютюну неповнолітнім 13 підприємців Тернопільщини позбавили ліцензій

З початку року за продаж тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, позбавили ліцензій ...