• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 12 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Сергій Надал: У міській раді потрібна більшість, яка на всі 100 % працюватиме на Тернопіль

Опубліковано: 22 Жовтня, 2020
A A

Сергій Надал: «Зверніть увагу на патріотів і професіоналів»

Нещодавно міський голова Тернополя Сергій Надал закликав своїх прихильників голосувати за ВО “Свобода”, від якої він йде в мери”. Заклик голосувати за “Свободу” логічний і зрозумілий. Це ідеологічна партія.

Одночасно мер звернувся і до тих, хто не збирається голосувати за “Свободу” та вболіває за розвиток міста. Мер попросив їх звернути особливу увагу на професійну команду “Порядок. Відповідність. Справедливість”. Цих людей ще називають “господарською командою Надала”.

Більшість її членів раніше не “світилися” у політиці. Однак кожен з них – професіонал у своїй сфері. Тут є місцеві виробники, голови ОСББ, успішні управлінці, волонтери, медики і освітяни. Ці люди працюють у команді мера Сергія Надала вже не один рік.

Партія “Порядок. Відповідність. Справедливість” відкрито підтримує Надала. Готова реалізовувати програму позитивних перетворень у місті, яку провадить міський голова.

Сергій Надал: «Тернополю потрібна “партія тернополян-прагматиків»

“Порядок. Відповідальність. Справедливість” – це партія тернополян, котра охоплює різні прошарки громади. Тут є управлінці, підприємці, волонтери, юристи, звичайні люди.

Всіх цих людей об’єднує розуміння, що сьогодні єдиним острівцем стабільності у Тернополі є місцеве самоврядування. Протягом останнього року виважені і дієві рішення ми бачили виключно на рівні міської ради. Очевидно, що ці люди готові підставити плече міському голові, котрий здатний діяти швидко і рішуче у кризових умовах.

Ці люди добре розуміють, що не варто чекати “зовнішньої допомоги”. На рівні центральної влади немає тих, хто зможе долати виклики сьогодення такі, як пандемія коронавірусу. І об’єднання людей у своєрідну “господарську команду Надала” – це реакція тверезомислячих тернопільських прагматиків на зовнішні загрози.

Сергій Надал: “Порядок. Відповідальність. Справедливість” зробить міськраду ефективною

Більшість тернополян хочуть бачити Сергія Надала міським головою, особливо зараз, у час “управлінського хаосу” у країні, бо Надал пропонує порядок і поступові позитивні перетворення.

Міського голову підтримують і ті виборці, які на національному рівні підтримують різні партії. Але на місцевому рівні вони можуть підтримати «Порядок. Відповідальність. Справедливість». Сергій Надал переконаний, що саме ця партія зробить міську раду Тернополя ефективною.

Інша, поміркована частина, — прихильники “господарської команди Надала”, яких цікавить збереження курсу Тернополя, професійна робота насамперед у житлово-комунальному господарстві. “Порядок. Відповідальність. Справедливість” – це команда мера, на яку він може опертися у господарських питаннях.

Тож для тих, хто справді любить Тернопіль, є два вибори — ВО “Свобода”, яка захищатиме Тернопіль та Україну від зовнішніх загроз, і “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, котра дасть міському голові професійні кадри для роботи у господарці міста.

Голосуючи за “Свободу” (номер 3) чи “Порядок. Відповідальність. Справедливість” (номер 7) ми віддаємо голос за майбутнє Тернополя, його розвиток і процвітання. Разом вони можуть сформувати ефективну протернопільську більшість.

Теми: Вибори 2020новини Тернопільщининовини Тернополясергій надалтернопільські новини

Перегляньте Також

Почесні громадяни Тернополя: відзнаки для представників ТНМУ
Суспільство

Почесні громадяни Тернополя: відзнаки для представників ТНМУ

07.08.2026
ЗУНУ здобув перемогу у престижному конкурсі Erasmus+ CBHE
Освіта

ЗУНУ здобув перемогу у престижному конкурсі Erasmus+ CBHE

28.07.2026
Ректор ТНМУ привітав медиків з професійним святом
Освіта

Ректор ТНМУ привітав медиків з професійним святом

27.07.2026
Пам'яті Андрія Орисика: випускник ЗУНУ загинув на фронті
NEWS

Загинув випускник ЗУНУ Андрій Орисик: пам’ять про героя

07.07.2026
Освіта

Конкурс на посаду директора дитсадка №2 у Тернополі

02.07.2026
Спорт

Спортивна реабілітація ветеранів у Тернополі: турніри GARTA

01.07.2026
завантажити ще
Наступний допис

Віктор Овчарук нагородив тернопільських регбісток, які стали чемпіонами України

покусала

Множинні кусані рани та стрес: на Тернопільщині на пенсіонерку напад бездомний собака

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

Бюджетний рецепт смачного святкового салату

Бюджетний рецепт святкового салату від тернополянки

11.08.2026
Науковці ЗУНУ пройшли стажування в Австрії за програмою Erasmus+

Науковці ЗУНУ пройшли стажування в Австрії за програмою Erasmus+

11.08.2026
Кліматична стратегія бізнесу: успіх науковця на олімпіаді

Кліматична стратегія бізнесу: успіх науковця на олімпіаді

11.08.2026
RIMSA Congress 2026: міжнародна конференція для студентів

RIMSA Congress 2026: міжнародна конференція для студентів

11.08.2026
Студент ЗУНУ пройшов стажування у Wardyński & Partners

Студент ЗУНУ пройшов стажування у Wardyński & Partners

11.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Втрачена бібліотека Тарновського: У центрі Тернополя знайшли таємну книгозбірню XVII століття

    У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Втрата у ЗУНУ: університет сумує за видатним колегою

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Поселення в гуртожиток: графік для першокурсників ТНТУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День міста у Тернополі: програма заходів з 14 по 16 серпня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.