Тернопільські батяри в шоці: ще збільшено розмір аліментів


У 2020 році в зв’язку з новим розміром прожиткового мінімуму збільшено розмір аліментів, повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.

Мінімальний гарантований розмір аліментів складе: для дітей до 6 років – 889,5 грн; для дітей віком від 6 до 18 років – 1109 грн.

“Ці показники слід враховувати, якщо із зарплати працівників потрібно утримувати аліменти не в твердій грошовій сумі, а в прив’язці до прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку”, – сказано в повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що максимальний розмір аліментів як і раніше становить 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку.

Як повідомлялося, 6 лютого 2018 року в Україні набув чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Зокрема, закон передбачає тимчасове обмеження в праві виїзду за межі України боржникам, які не сплачують аліментів.

За повідомленням Державної прикордонної служби України понад 120 тис. осіб через несплату аліментів перебувають у базах прикордонників з обмеженням у виїзді за межі України.

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

діти

Президент підписав указ про відзначення 29-ї річниці незалежності України

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України». Згідно з ...