• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 1 Березня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернополян попереджають про аферу з орендою житла

Опубліковано: 17 Листопада, 2020
A A
оренда

Від шахрайства потерпіла 25-річна жителька Тернополя. Дівчина перерахувала незнайомцю 7 тисяч гривень за оренду віртуальної квартири.

Як встановили правоохоронці, на одному із сайтів тернополянка знайшла оголошення про здачу двокімнатної квартири в центрі Тернополя. Фото помешкання їй сподобалося і ціна була значно нижче ринкової.

Дівчина зателефонувала орендодавцеві. Останній сказав, що мешкає в Чернівцях і готовий здати їй житло. Проте спочатку попросив тисячу гривень завдатку, гарантуючи, що здасть житло їй. На підтвердження серйозності своїх намірів, співрозмовник скинув дівчині на телефон копії документів права власності на квартиру.

Відтак сказав, що хоче нотаріально оформити договір оренди та виманив у тернополянки ще 6 тисяч гривень. Пообіцявши разом з нотаріусом приїхати до Тернополя, та після  підписання угоди, віддати їй ключі від квартири. Після того, як гроші опинилися на рахунку зловмисника, дівчина більше не змогла з ним зв’язатися та звернулася за допомогою до правоохоронців.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 190 ККУ – шахрайство. Поліцейські застерігають: ніколи не перераховуйте гроші на банківські картки і на мобільні номери до перегляду житла і знайомства з його орендодавцем або до підписання угоди.

Насторожити має низька ціна. Якщо вартість оренди  квартири або будинку значно менша, ніж ціни інших аналогічних пропозицій у цьому районі, ймовірно, оголошення розміщене шахраєм і цього об’єкта не існує.

Теми: не попастися на шахраїворенда житлашахрайство

Перегляньте Також

Поліція викрила масштабну схему онлайн-шахрайства
NEWS

Поліція Сумщини викрила масштабну схему онлайн-шахрайства

12.06.2025
Аферист виманив у жінки 15 тисяч гривень
NEWS

Шахраї виманили майже мільйон гривень у 70-річного тернополянина

05.04.2025
Скрін з відео
NEWS

Колишній тернополянин потрапив під арешт у Маямі через шахрайство

01.12.2024
Шахраї прикриваються армією
NEWS

На 41 000 гривень поповнили рахунки шахраїв три мешканки Тернопільщини

10.08.2024
Ілюстрація Кіберполіція
NEWS

Як маніпулюють шахраї: розповідає проєкт «Кібербезпека.UA»

31.07.2024
Гастролер з Одеси шахраював на Тернопільщині
Кримінал

Гастролер з Одеси шахраював на Тернопільщині

05.08.2023
завантажити ще
Наступний допис
сирена

Одну із серій популярного американського серіалу знімали у Тернополі

хлопці

На Підгаєччині троє хлопців побилися за дівчину

Свіжі публікації

Мільйон на брехню

Мільйон на брехню: хто намагається «купити» думку тернополян за допомогою ботів?

01.03.2026
Класичні картопляні палюшки з сиром та шкварками

Смак Тернопільщини: класичні картопляні палюшки з сиром та шкварками

01.03.2026
Харчування ветеранів у Тернополі

Харчування ветеранів у Тернополі: юридична колізія, офіційні пояснення та шлях до порозуміння

28.02.2026
Філологічний факультет ТНПУ відкриває нові горизонти

Філологічний факультет ТНПУ відкриває нові горизонти для випускників Збаражчини

28.02.2026
Будинок-привид на Валовій

Будинок-привид на Валовій: на фотографіях виявили поверх, якого не існує в реальності

28.02.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Список тернопільських шкіл, які припиняють набір до 10 класу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Харчування ветеранів у Тернополі: юридична колізія, офіційні пояснення та шлях до порозуміння

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Як донька священника з Тернопільщини стала першою жінкою-лікарем імперії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Будинок-привид на Валовій: на фотографіях виявили поверх, якого не існує в реальності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.