• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 15 Квітня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

У Козівській школі на Тернопільщині після дороговартісного ремонту зогнила підлога

Опубліковано: 13 Жовтня, 2025
A A
У школі на Тернопільщині після ремонту зогнила підлога

Фото Тернопільоблвідкат

У школі на Тернопільщині після ремонту зогнила підлога. У Козові, що на Тернопільщині, місцева школа стала символом чиновницької “турботи” про дітей. За інформацією місцевих ЗМІ, реконструкція навчального закладу, яка коштувала громаді майже 49 мільйонів гривень, завершилася гнилою підлогою та порожніми обіцянками. Про це пишу Місто з посиланням на Тернопільоблвідкат.

Ще у 2017 році місцева влада з помпою відкрила “оновлену” школу. Фасад, дах, утеплення — усе це пафосно називали “європейськими стандартами”. Спочатку на роботи виділили 16 мільйонів гривень, згодом сума зросла до 30, а в підсумку сягнула захмарних 49 мільйонів. Та замість якісного ремонту громада отримала лише гарну картинку для звітів і підлогу, що згнила від грибка. Діти роками змушені були навчатися в класах, де дошки буквально розсипалися під ногами.

У школі на Тернопільщині після ремонту зогнила підлога

Коли скандал потрапив у ЗМІ, тодішній голова Козівської РДА Василь Вітровий заперечував проблеми, називаючи звинувачення вигадками. Дивним чином “не помітив” порушень і місцевий поліцейський Швайка. Мабуть, дружні зв’язки та “правильні підрядники” виявилися важливішими за безпеку дітей.

Фінал цієї історії абсурдний: громаді довелося додатково витратити 187 тисяч гривень, щоб замінити гнилу підлогу. Виходить, за одну й ту саму роботу заплатили двічі.

Такий “ремонт” у Козові — це не про турботу про дітей, а про фасад для звітів і повні кишені чиновників. Поки можновладці піаряться, учні змушені дихати грибком. Чи дочекається громада справедливості — питання відкрите.

Читайте також: Розпочалася електронна реєстрація першокласників у школи Тернополя.

Розпочалася електронна реєстрація першокласників у школи Тернополя

Теми: Головнекозованова школапідлогаремонт

Перегляньте Також

Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні
LIFESTYLE

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій
NEWS

Громада Тернополя дякує захисникам: Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій

11.04.2026
Студенти опановували техніку кавового живопису
NEWS

Творче дозвілля у ЗУНУ: студенти опановували техніку кавового живопису

10.04.2026
Міжнародний лайнап 10-го фестивалю «Гамселить» у Тернополі
LIFESTYLE

Експериментальний Тернопіль: повна програма та міжнародний лайнап 10-го фестивалю «Гамселить» у Тернополі

10.04.2026
У Тернополі обговорили розвиток пивоваріння
NEWS

У Тернополі обговорили розвиток пивоваріння на XVI форумі

10.04.2026
Поліція розслідує факт травмування тернополянина
NEWS

Подія на вулиці Сахарова: поліція розслідує факт травмування тернополянина

09.04.2026
завантажити ще
Наступний допис
На International Dance Festival 2025 перемогли тернопільські танцівники

Тернопільські танцівники перемогли на International Dance Festival 2025

Тарас Савчук і Михайло Ухман уклали меморандум

Журналіст Тарас Савчук і продюсер Михайло Ухман уклали меморандум про співпрацю в сфері кіно

Свіжі публікації

Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
Практика синхронного перекладу в ТНПУ: магістранти забезпечили міжнародну лекцію про спорт у Британії

Співпраця факультетів ТНПУ: магістранти-перекладачі працювали на міжнародній гостьовій лекції

14.04.2026
Вступна кампанія 2026: нові правила, зарахування європейських іспитів та зміни у творчих конкурсах

Правила вступу 2026: іноземні атестати, дистанційні іспити та оновлені умови для творчих спеціальностей

14.04.2026
Історія незламності Миколи Хархана: повернення з 9-місячного полону та нагорода «За честь і відвагу»

Символ мужності Бучаччини: шлях додому захисника Миколи Хархана

13.04.2026
Павло Бідзіля

Японські технології у Тернополі: нейрохірург міської лікарні Павло Бідзіля стажувався у Японії

13.04.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Студенти Тернополя зібрали 34 ящики допомоги для ЗСУ до Великодня 2026

    Студентська ініціатива: 34 ящики великодніх подарунків відправлено захисникам на передову

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Експериментальний Тернопіль: повна програма та міжнародний лайнап 10-го фестивалю «Гамселить» у Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Японські технології у Тернополі: нейрохірург міської лікарні Павло Бідзіля стажувався у Японії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Шахрайська схема: Зловмисники використовують ім’я очільника Тернопільської РВА Ярослава Матвійчука

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.