• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 1 Листопада, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

У Тернополі люди стали на захист водія, якого оштрафували за стоячих пасажирів

Опубліковано: 20 Жовтня, 2021
A A
Чекаємо на нові маршрути громадського транспорту

Маршрутка

До натовпу тернополян, які не давали поліцейським оштрафувати маршрутчика, приїхало декілька екіпажів патрульних.

В одному із мікрорайонів Тернополя «Кутківцях» 19 жовтня близько 19:30 відбулася сварка між пасажирами і водієм 15-ого маршрутного автобуса та патрульними поліцейськими. На місце події почав сходитися натовп. Понад сотню людей не давали оштрафувати водія, якого поліцейські зупинили за перевезення стоячих пасажирів в період карантину.

Подія трапилася на вулиці Золотогірській біля продуктового магазину. Водій маршрутного таксі дозволив зайти в салон пасажирам, на яких вже не було сидячих місць. Як тільки автобус рушив з місця, то його зупинила патрульна машина і на водія виписали штраф.

 

Це обурило пасажирів, вони вийшли з маршрутки і почали відстоювати водія перед поліцейськими. До них приєдналися ще жителі навколишніх будинків. Тернополяни кричали, що в цей віддалений мікрорайон і так їздить мало автобусів, і що з карантинними обмеженнями важко дістатися на роботу і з роботи. А через те, що є лише сидячі місця, то автобуса доводиться чекати більше як годину.

Люди не давали пройти поліцейським, тому на місце події приїхали ще кілька екіпажів патрульних. В соціальних мережах жителі мікрорайон «Кутківці» пишуть проте, що до натовпу обурених людей приїхало 7 автомобілів поліцейських, а також бійці Нацгвардії. Також на відео, яке розшарюють в соціальних мережах видно, що на вулицю Золотогірську, де стався конфлікт з’їхалося близько чотирьох маршрутних автобусів.

В міській раді Тернополя  зазначили, що знають про ситуацію, яка трапилася в «Кутківцях». «Нам повідомили про те, що сталося на вулиці Золотогірській. Зараз вияснюємо всі деталі. Більше наразі нічого прокоментувати не можу. Більш детально прокоментуємо завтра, коли отримаємо звіти від перевізника», – додала прес-секретарка міськради Тернополя Мар’яна Зварич.

В патрульній поліції Тернопільщини підтвердили, що дійсно патрульний екіпаж зупинив водія маршрутки за порушення правил перевезення пасажирів під час карантинних обмежень. Додали, що станом на 20:30 конфлікт поліцейських з пасажирами та водієм маршрутки вже звершився і люди почали потроху розходитися по домах. Наразі, більше коментарів у патрульній поліції не змогли надати і зазначили, що всю інформацію, чи дійсно виїжджали на місце кілька патрульних екіпажів та представники Нацгвардії нададуть завтра, 20 жовтня.

Теми: карантинмаршруткаобмеженняполіціяштраф

Перегляньте Також

Тернопільські поліцейські знайшли мертвим чоловіка
NEWS

Тернопільські поліцейські знайшли мертвим чоловіка, який зник 4 місяці назад

27.10.2025
День жалоби оголошено в Озернянській громаді
NEWS

В Озернянській громаді оголошено День жалоби

27.10.2025
У Тернополі розшукали підлітка
NEWS

У Тернополі розшукали зниклого підлітка

27.10.2025
Офіцери поліції вчилися проводити кризові переговори
NEWS

У Тернополі офіцери поліції вчилися проводити кризові переговори

26.10.2025
Підлітків у Тернополі вчать протистояти вербуванню
NEWS

Підлітків у Тернополі вчать протистояти вербуванню

21.10.2025
Тернопільські поліцейські затримали військовослужбовців
NEWS

Тернопільські поліцейські затримали групу військовослужбовців

15.10.2025
завантажити ще
Наступний допис

Чорнобильську зону відчуження відкривають не лише для туристів, а й для бізнесу

Росія взяла в заручники місію ОБСЄ на Донбасі

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • На фронті загинули два захисники

    На фронті загинули два захисники з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Залозецькій громаді юнак розповсюджував інтимне відео зі своєю одноліткою

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Тернопільщині відійшла у засвіти відома вчителька початкових класів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Найближчими днями Тернопільщина втратила чотирьох захисників

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Масована ракетна атака на Україну 30 жовтня вразила енергетичні об’єкти

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Як розпізнати позаматкову вагітність

Як розпізнати позаматкову вагітність та чому важлива рання діагностика

31.10.2025
Нові умови торгівлі між Укрaїною тa ЄС

Нові умови торгівлі між Укрaїною тa Європейським Союзом

31.10.2025
Команда тернопільської лікарні завершила тренінг з психічного здоров'я

Команда спеціалістів тернопільської лікарні швидкої допомоги успішно завершила тренінг з психічного здоров’я

31.10.2025
У отця Філюка щурі погризли урожай

У отця Олексія Філюка щурі погризли урожай

31.10.2025
Тернопільміськгаз нагадав про передачу показників

Тернопільміськгаз нагадав про передачу показників до 5 листопада

31.10.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.