• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 15 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

у Тернополі оперативники піймали жителя Грузії, наближеного до лідерів кримінального світу

Опубліковано: 26 Вересня, 2021
A A

Двох іноземців, які перебували на території України з порушенням міграційних правил, виявили оперативники карного розшуку Тернопільщини.

Ці іноземці неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів. Обидвоє уже відбували покарання в місцях позбавлення волі за розбої та майнові злочини на території Грузії та Російської Федерації.

“Одного із них разом з групою осіб, наближених до лідерів кримінального світу зі статусом “злодії в законі” в листопаді 2017 року правоохоронці затримали та видворили з України без права повернення. Проте ми отримали оперативну інформацію, що іноземець знову тут, а жодних відміток про перетин кордону нема”,- розповів правоохоронець.

У Тернополі підозрюваний “опікувався” земляками, які приїжджали з метою незаконних заробітків. Він їм шукав житло та допомагав після злочину залишати область. Відомо, що за допомогою іноземця на Тернопільщину свого часу заїхало 3 групи квартирних злодіїв та дві, які спеціалізувалися на розбоях та крадіжках з авто. Усіх зловмисників оперативники викрили та затримали.

Вирішується питання про примусове видворення чоловіків відповідно до статті 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та заборони в’їзду.

Теми: впіймалижитель Грузіїкарний розшуккриміналоперативники

Перегляньте Також

Фінал гучної справи: Апеляція ВАКС підтвердила 9 років тюрми для ексголови Тернопільської облради Михайла Головка
NEWS

Корупційний скандал 2023 року: ексголову Тернопільської облради Михайла Головка засудили до 9 років і заарештували в суді

08.07.2026
Злам через Wi-Fi
NEWS

Злам через Wi-Fi: СБУ та ФБР викрили масштабну шпигунську мережу Росії

07.04.2026
Судитимуть спільників за організацію наркотрафіку у СІЗО
NEWS

На Тернопільщині судитимуть чотирьох спільників за організацію наркотрафіку у СІЗО

17.03.2026
Вісім років тюрми за смерть дружини
NEWS

Вісім років тюрми за смерть дружини, та п’ятеро сиріт

09.03.2026
Кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок
NEWS

Наживалися на горі: кіберполіція викрила «клани» псевдоворожок, які ошукали родини військових на мільйони

04.03.2026
Поліція затримала озброєне тріо на Volkswagen
NEWS

Стрілянина у передмісті Тернополя: поліція затримала озброєне тріо на Volkswagen

04.03.2026
завантажити ще
Наступний допис

Доброчесним та правосвідомим громадянином виявився працівник Збаразького відділення поліції охорони

Через дії уряду тарифи на тепло зростуть до 65%

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

У Тернополі на Гаївському мості сталася масштабна ДТП: легковик Audi злетів зі шляхопроводу

Автокатастрофа у Тернополі: на Гаївському мості автомобіль Audi злетів із висоти та перекинувся (ВІДЕО)

14.08.2026
Дзвони Лемківщини

«Чекаме шитких»: ювілейні «Дзвони Лемківщини» запрошують на фестиваль (Програма)

14.08.2026
напої тернопілля

«Тернопіль вражає»: День міста ознаменує триденний благодійний захід

14.08.2026
Студенти ТНТУ отримали відзнаки від міського голови

Студенти ТНТУ отримали відзнаки від міського голови

14.08.2026
Вступ 2026: пільги для абітурієнтів з ТОТ

Вступ 2026: пільги для абітурієнтів з ТОТ

14.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • У Тернополі на Гаївському мості сталася масштабна ДТП: легковик Audi злетів зі шляхопроводу

    Автокатастрофа у Тернополі: на Гаївському мості автомобіль Audi злетів із висоти та перекинувся (ВІДЕО)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День міста у Тернополі: програма заходів з 14 по 16 серпня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Поселення в гуртожиток: графік для першокурсників ТНТУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.