Українське телебачення розповіло про тернопільську  "Пан+Пані" 1990-х років

Українське телебачення розповіло про тернопільську  “Пан+Пані” 1990-х років (відео)

Де можна було побачити голу жінку в ранні дев’яності? Під матрацом ліжка, на горищі, на дні коробок з різним непотребом. Словом, там, де ховали першу еротичну пресу з еротичними публікаціями. “Пан плюс пані” – саме так називалася перша українська газета про це. Її зачитували до дірок, а дехто і до мозолів.

Важко повірити, але секс Україні надрукувала цнотлива й консервативна Галичина. Місто народження газети “Пан плюс пані” – Тернопіль.

“У 39-ому році у Тернополі існувало 30 офіційно зареєстрованих борделів. За ними спостерігала поліція, медики, борделі платили податки”, – розповів головний редактор “Пан + Пані” (1993-1996 роки) Володимир Андріїшин.

Сексуальна обстановка у ранні 90-ті була критичною. Сексу все ще не було, але люди вже хотіли.

“В СРСР багато чого не було – сексу, ковбаси. Але з-під прилавку “по блату” можна було  отримати і те, і інше”, – сказав головний редактор “Пан + Пані” (1996-1998 роки) Вадим Дишкант.

У Тернополі у 1992 році вирішили секс людям дати, за доброю радянською традицією, загорнувши його в газету. Порядну політичну газету “Заповіт” вирішили закрити і на її руїнах створили нове видання “Пан + Пані”.

Як наслідок – шалені тиражі і всенародна популярність. Посіяне еротичне зерно швидко проросло навіть за межами України.

Більше – дивіться у програмі.

<iframe src=”https://24tv.ua/news/showPlayer.do?objectId=995020&w=640&h=360″ width=”640″ height=”360″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe>

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За пароль шахраїв «Ваш син у поліції» українці уже віддали 1 млн 300 тис грн.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої ...