gazpostach
в школі

В одній зі шкіл Тернополя створили незвичну та креативну стелю з оголошеннями


Креативно підійти до розміщення дошки оголошень з учнівськими відзнаками вирішили у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Школа-ліцей» № 6 імені Назарія Яремчука. Те, що ми звикли бачити зазвичай на стіні, там розмістили – на стелі. Про це написав освітній омбудсмен Віктор Громовий на сторінці у Facebook, повідомляє glavcom.

Фотографії учнів із відзнаками розміщені на стелі у коридорах школи. Таке тернопільське ноу-хау не всі сприйняли схвально. Більшість коментарів під повідомленням Громового доволі критичні.

«Як взагалі позбулася цих «іконостасів», «Уявляю собі, скільки людино/годин було витрачено на цей треш», «А мені не хотілося б «висіти на стелі», «Вони всі вже на небесах?», «Вже й згори тисне на мозок! Сюр!», «Дошку пошани заборонили, а стелю пошани можна!», «Це – жах. Іноді люди втрачають відчуття реальності і чіпляються за … стелю», «Можна шию зламати, поки всіх передивишся».

фото: Віктор Громовий/Facebook

 

osvita_stelia22.jpg

osvita_stelia021.jpg

osvita_stelia213.jpg

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

«Саме потужна і дієва територіальна оборона здатна зупинити агресивні плани ворога», – Михайло Головко

Україні потрібна цілісна доктрина національної безпеки, основою якої має стати принцип загальнонаціонального опору агресії. На ...