Як не можна називати дитину, щоб не накликати лихо

Як не можна називати дитину, щоб не накликати лихо

Ім’я сильно впливає на людину. За допомогою нього можна зробити дитину щасливою і щасливим. Або ж накликати лихо на багато років. Як не можна називати дитину, щоб не зробити його життя нещасним?

Наші предки знали про силу імені і дуже ретельно його вибирали. Ім’я «кодує» життя людини. І потім дуже складно виправити долю. Тому вибирайте ім’я правильно, а наша стаття вам в цьому допоможе.

Імена мучеників

У християнстві прийнято називати дітей іменами священномучеників. Вважається, що така дитина буде під покровом цього святого. Ось тільки є інша сторона медалі – яким було життя і смерть мученика? Якщо не хочете накликати зайві страждання на дитину, відмовтеся від «болісних» імен.

Сенс імені

Зараз модно давати іноземні імена, не вдаючись у подробиці його значення. Тільки не всі вони несуть щастя. Дізнайтеся значення імені, адже дитині його сенс нести все життя.

Ім’я з одного будинку

Наші предки вважали дуже поганим знаком давати однакові імена людей, що живуть в одному будинку. Вважалося, що ангел охоронець просто не зможе захистити обох і тоді один з них помре.

Доля імені

Як на рахунок імен рідних з нещасливою долею? Дуже поганий знак, коли дитину називають на честь померлого родича. Особливо, якщо смерть була неприродною. Чи не хочете, щоб дитина передчасно загинула, пошукайте йому щасливе ім’я.

Людмила Зоріна, kolobok.ua

Вам також буде цікаво дізнатися

Як не можна називати дитину, щоб не накликати лихо

Хрещені батьки: кому можна ставати хрещеними

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Юний тернополянин Володимир Войтович виборов бронзу на чемпіонаті світу в Болгарії

Наш земляк Володимир Войтович повернувся зі столиці Болгарії з бронзовою нагородою. Там проходив чемпіонат світу ...