• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 22 Січня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

За матеріалами СБУ 16 років тюрми отримала агентка фсб

Опубліковано: 22 Серпня, 2024
A A
Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб

СБУ

За матеріалами СБУ 16 років тюрми отримала агентка фсб, яка наводила російські ракети С-300 та Х-22 на Харків.

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала ще одна агентка фсб, яка коригувала повітряні атаки рф на Харків.

«Зливала» окупантам інформацію про наслідки ворожих ударів

За даними слідства, вона «зливала» окупантам інформацію про наслідки ворожих ударів по обласному центру 23 січня цього року. Тоді рашисти обстріляли місто ракетами С-300 та Х-22.

Співробітники СБУ затримали російську агентку «на гарячому», коли вона проводила дорозвідку поблизу багатоквартирного будинку, в який поцілили окупанти.

Встановлено, що після кожного «прильоту» зловмисниця фіксувала координати влучання та наслідки вогневого ураження. Отриману інформацію вона месенджером передавала фсб через «зв’язкового», який перебував у Бєлгородській області.

Агресор використовував ці розвіддані для підготовки нових та коригування повторних обстрілів Харкова.

Збирала інформацію про місця базування та переміщення підрозділів ЗСУ

Крім цього, російська агентка збирала інформацію про місця базування та переміщення підрозділів ЗСУ, які обороняють обласний центр.

Як встановило розслідування, ворожою поплічницею виявилася 35-річна харків’янка, яка раніше притягувалася до кримінальної відповідальності за крадіжку та незаконне зберігання наркотиків.

У січні 2024 року її дистанційно завербувала фсб. Для цього російська спецслужба залучила знайомого жінки, який проживає на території рф.

Під час обшуків у зрадниці вилучено мобільний телефон, який вона використовувала у розвідувально-підривній діяльності на користь росії.

На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів суд визнав зловмисницю винною за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Оскільки рецидивістка не відбула раніше встановлені строки покарання за вчинені злочини, наразі їй призначено 16 років тюрми з конфіскацією майна.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Харківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Теми: Головнекриміналсбу

Перегляньте Також

Що відомо про новий тренерський штаб Ниви
NEWS

Що відомо про новий тренерський штаб тернопільської Ниви

21.01.2026
Засідання регіонального координаційного штабу
NEWS

Засідання регіонального координаційного штабу у Тернополі очолив начальник Тернопільської ОВА Тарас Пастух

21.01.2026
За побиття захисника у Кременці чоловікам оголошено підозри
NEWS

За побиття захисника у Кременці двом чоловікам оголошено підозри

21.01.2026
Десятка резонансних операцій ССО
NEWS

Аналіз десятки резонансних операцій ССО

21.01.2026
На війні загинув захисник Андрій Скоропляс
NEWS

На війні загинув захисник Андрій Скоропляс з Тернополя

21.01.2026
Відійшла у засвіти педагогиня Любов Каплун
NEWS

Відійшла у засвіти відома тернопільська педагогиня Любов Каплун

20.01.2026
завантажити ще
Наступний допис
Літній біатлон

На літньому чемпіонаті світу з біатлону виступатимуть твоє тернополян

Фото Тернопільської міськради

Тернопільська міська рада передала 30 FPV-дронів на передову

Свіжі публікації

Що відомо про новий тренерський штаб Ниви

Що відомо про новий тренерський штаб тернопільської Ниви

21.01.2026
Засідання регіонального координаційного штабу

Засідання регіонального координаційного штабу у Тернополі очолив начальник Тернопільської ОВА Тарас Пастух

21.01.2026
Бах

Від будівельника до командира екіпажу БпЛА: шлях бійця з позивним Бах

21.01.2026
За побиття захисника у Кременці чоловікам оголошено підозри

За побиття захисника у Кременці двом чоловікам оголошено підозри

21.01.2026
парад вертепів

У Тернополі відбувся ювілейний Парад вертепів 2026 у ТРЦ “Подоляни”

21.01.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Графік вимкнення електроенергії 19 січня

    Увага! Графік вимкнення електроенергії 19 січня на Тернопільщині повертає в будні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Важливо! Послаблення графіку вимкнення електроенергії на Тернопільщині 18 січня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшла у засвіти відома тернопільська педагогиня Любов Каплун

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Важливо! Погіршення погоди очікується на Тернопільщині в ніч на 19 січня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.