• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 23 Травня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

«Землю, на якій мав бути сквер, мерія Тернополя вже роздає під будівництво гаражів», – Олексій Станько (Відео)

Опубліковано: 24 Вересня, 2020
A A
На вулиці Довженка у Тернополі мерія шаленими темпами роздає землю під будівництво гаражів на місці, де мав бути сквер.

Як розповідає голова обласного осередку партії «Хвиля» Олексій Станько, мешканці будинків, прилеглих до території потенційного скверу, зареєстрували петицію, вона набрала відповідну кількість голосів. Згодом від мерії прийшла відповідь, що тут таки буде сквер. Попри це, люди стали свідками того, як міська влада роздає землю під зведення гаражів.

– Бульвар Данила Галицького є чи не єдиною відпочинковою зоною для мешканців масиву «Східний». Оскільки за останні роки цей мікрорайон суттєво розрісся, сюди заїхало багато молодих сімей з дітьми, мешканці «Східного» потребують додаткових відпочинкових зон, де молоді мами могли б проводити час зі своїми дітьми. Однією із таких ініціатив було створення скверу на вулиці Довженка, але, як бачимо, представники Тернопільської міської ради віддають усі зелені зони під гаражі, які в подальшому об’єднають і побудують на них комерційну чи житлову будівлю, – пояснив Олексій Станько.

Представник «Хвилі» Арсен Повх зазначає, у кожному мікрорайоні Тернополя необхідно облаштувати відпочинкові зони.

– Основним завданням депутата є лобіювання інтересів місцевих мешканців. Як кандидат і в подальшому депутат міськради виступаю за створення відпочинкових зон для того, щоб усі мешканці Тернополя мали куди піти після роботи, випити кави, з’їсти морозива й погуляти з дітьми. Вважаю неприпустимим, що будь-який клаптик тернопільської землі віддають під забудову. Ставлю собі за мету, аби в кожному мікрорайоні Тернополя було облаштовано відпочинкову зону, де можна було б відпочити після робочого дня, – пояснює Арсен Повх.

Тернопільська «Хвиля» закликає мера Сергія Надала  таки виконати обіцянку й створити сквер, аби запам’ятатися людям не лише грабунком земель і забудовою дитячих майданчиків, а й чимось корисним.

 

 

 

Теми: Вибори 2020новини Тернополяолексій станькотернопільські новинихвиля

Перегляньте Також

Змішувачі для ванної та кухні, від класичних до сучасних моделей.
NEWS

Змішувачі для ванної та кухні, від класичних до сучасних моделей.

13.03.2025
Фото з сайту Тернополяни
NEWS

Олексій Станько відгуляв своє третє весілля у Тернополі

06.08.2024
лікарі
LIFESTYLE

На Тернопільщині за добу показники захворюваності на коронавірус побили всі рекорди

07.10.2021
NEWS

Перша робота не за спеціальністю: як її знайти?

31.08.2021
NEWS

Вибухи та постріли: у Чорткові показали реконструкцію до річниці переможного бою (Відео)

03.07.2021
NEWS

«Ви – творці сьогодення», – Михайло Головко привітав учасників форуму «Активна молодь»

02.07.2021
завантажити ще
Наступний допис

Важливо вчасно зробити діагностику і зберегти своє здоров'я!

"Шлюб за добу": тернополяни можуть одружитися, не чекаючи 30 днів

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Олена Підгрушна не змінила громадянство

    Тернопільська легенда біатлону Олена Підгрушна не змінила громадянство, бо любить Україну

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Очільник поліції Сергій Зюбаненко закликав підтримати ветеранів та захисників

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Вінницькі бізнесмени шукають партнерів на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі масштабну пожежу видно з усіх мікрорайонів (відео)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відійшов у засвіти молодий тернопільський співак і викладач Ігор Запотічний

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Партнерство для розвитку громад Тернопільщини

Агенція регіонального розвитку та U-LEAD зміцнюють партнерство для розвитку громад Тернопільщини

23.05.2025
Рішучість і шанс зробити щось важливе

Тобі 18–24? У тебе є енергія, рішучість і шанс зробити щось важливе

23.05.2025
Дмитро Порада з Підгаєцької громади отримав Золотий хрест

Захисник Дмитро Порада з Підгаєцької громади отримав Золотий хрест

23.05.2025
У селі на Тернопільщині аварійні відключення газу

Увага! У селі Дубівці на Тернопільщині аварійні відключення газу!

23.05.2025
Пожежу у Тернополі видно з усіх мікрорайонів

У Тернополі масштабну пожежу видно з усіх мікрорайонів (відео)

23.05.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.