• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 17 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Зростання цін вже загрожує національній безпеці, – експерт назвав єдиного політика, здатного опанувати ситуацію

Опубліковано: 15 Січня, 2022
A A

Чим раніше влада дослухається до пропозицій Юлії Тимошенко, тим меншими втратами для українців завершиться криза, зумовлена некомпетентністю «слуг народу».

Таку оцінку ситуації дає політичний експерт Андрій Золотарьов.

«Попри спроби влади, приховати стрімке зростання цін вона не здатна. Інфляція відчутно перевищує офіційні цифри та стала звичним явищем в житті українців. Подорожчання всього люди щодня відчувають на власному гаманці. Це прямий наслідок безпорадності та некомпетентності уряду. Інфляція – найвища за чотири роки, підприємці поставлені перед вибором – підіймати ціни, або закриватися», – наголошує експерт.

За словами Золотарьова, про подібну перспективу, спираючись на власний досвід, ще влітку попереджала Юлія Тимошенко. Вона вимагала від влади дій на випередження, які б захистили людей від збідніння та країну від загрози дестабілізації. Горе-чиновники слушні поради проігнорували, і тепер за прорахунки влади змушені розплачуватися всі громадяни.

«Як би не ставилися до Юлії Тимошенко недоброзичливці, вона нині єдиний дійсно професійний державний менеджер, який має досвід виводу країни з кризи. Що раніше влада це визнає, то з меншими втратами для пересічних українців країна зможе подолати нинішні складнощі», – переконаний аналітик.

Нагадаємо, Держстат нещодавно прозвітував про рекордне зростання цін на споживчі та промислові товари.

Саме запитом людей на професіоналів у владі експерти пояснюють збільшення підтримки «Батьківщини» та Юлії Тимошенко. Останню наприкінці року КМІС визнав єдиним політиком, спроможним сьогодні перемогти на президентських виборах Володимира Зеленського.

Джерело: Кореспондент

Теми: БатьківщинаТимошенко

Перегляньте Також

Суспільство

Юлія Тимошенко: Україна вистоїть!

23.02.2022
Суспільство

Юлія Тимошенко застерегла владу від втілення Мінських угод – «Навіть не думайте!»

10.02.2022
NEWS

Степан ГОРУЦ: «Батьківщина» пропонує план захисту України»

02.02.2022
NEWS

Кременецьку «Батьківщину» очолив Микола Сліпченко

31.01.2022
NEWS

Юлія Тимошенко закликала владу ухвалити закони, які дозволять ФОПам нормально працювати

27.01.2022
NEWS

Юлії Тимошенко під силу витягти країну з кризи, – експерт

28.12.2021
завантажити ще
Наступний допис
залишив без світла

35-річний житель Кременця зніс електроопору у селі на Рівненщині, залишивши жителів вулиці без світла

дитина

На Тернопільщині малюк наковтався таблеток

Свіжі публікації

День пам'яті жертв політичних репресій: міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до громади

Сергій Надал: «Те, що робила радянська система тоді, росія продовжує сьогодні»

17.05.2026
Зірковий гість у ЗУНУ: капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний зустрівся з викладачами та студентами

Дмитро Підручний провів мотиваційну зустріч на кафедрі спорту ЗУНУ

16.05.2026
Спортивний дух подвір'їв: у Тернополі тривають запеклі матчі дитячого турніру з дворового футболу

Футбольні баталії у дворах: у Тернополі визначають найкращі дитячі команди міста

16.05.2026
Сестри Ніколаєви з Тернополя підкорили міжнародний конкурс мистецтв

Струни та флейта: юні тернополянки здобули два гран-прі на міжнародному фестивалі

15.05.2026
У Тернополі відбудеться «День кар’єри»: запрошують молодь

«День кар’єри» у Тернополі: молодь може обрати свою професію

15.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

    Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни привезли «золото», «срібло» та «бронзу» з елітного танцювального турніру

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Національний фестиваль молока «Фест молока 2026» відбудеться на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.