• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 28 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

“Еволюція душі” матеріалізувалась у 50 тисяч гривень

Опубліковано: 19 Листопада, 2018
A A

Понад 50 тисяч гривень виручено з благодійного аукціону. Організував аукціон новостворений благодійний фонд «Еволюція душі», а власні картини для нього надала тернопільська художниця Христина Снігур.

На аукціоні продали дев’ять картин художниці. Ще одна – десята, як повідомили організатори, була викуплена раніше за понад тисячу доларів, і її власники із США.

Ініціатори створення благодійного фонду стверджують, що вони керувалися одним бажанням – зробити світ кращим і допомагати тим, хто такої допомоги потребує. «Як лікар я бачу, як люди борються із хворобами, – каже директор фонду, лікар-інтерн Юрій Киричок. – Найважче дивитися, коли хворіють діти. Тому ми вирішили спрямувати свою діяльність саме на допомогу хворим діткам».

Лайф-коуч,  організаторка проекту Катерина Вустич нагадала, що Христина Снігур неодноразово проводила благодійні виставки. І саме з таких виставок і зародилася ідея створити благодійний фонд «Еволюція душі», яку підтримала команда однодумців. Мисткиня, автор проекту «Еволюція душі» та співзасновниця фонду Христина Снігур  переконана, що разом, у команді можна зробити набагато більше добрих справ. «Картини – це кусочок моєї душі. Малюю так, як відчуваю, і хочу сокровенним ділитися з іншими», – розповіла художниця. Ще один співзасновник фонду, приватний підприємець Ігор Слободянюк  зазначив, що благодійний фонд працюватиме відкрито та прозоро, постійно публікуватиме звіти про витрачені кошти. Форми діяльності і збору коштів будуть різними, не тільки аукціони. Але однозначно єдине – допомагати дітям.

 

Теми: аукціонблагодійництвоеволюція душіхристина снігур

Перегляньте Також

Картину тернопільського художника беруть на аукціон
LIFESTYLE

Картину тернопільського художника беруть на аукціон світового рівня в Америці

01.08.2025
З молотка пустять ще один спиртзавод
NEWS

З молотка пустять ще один спиртзавод на Тернопільщині

26.04.2025
На Тернопільщині спиртзавод хочуть продати за безцінь
NEWS

На Тернопільщині з молотка пустять Зарубинський спиртзавод

19.12.2024
Торги за прапор з підписом Кирила Буданова. Суспільне Тернопіль
NEWS

У Тернополі провели благодійний аукціон для потреб 44 бригади

28.10.2024
Ілюстрація ФДМУ
NEWS

Охтирський хлібокомбінат продали за 49 мільйонів

22.07.2024
Спиртзавод у Зарубинцях
NEWS

На Тернопільщині з молотка пустять ще один спиртзавод

19.07.2024
завантажити ще
Наступний допис
Громадські активісти виявили грубі порушення ремонту тернопільських доріг

Громадські активісти виявили грубі порушення ремонту тернопільських доріг

У Заліщицький агроколедж завітав президент

У Заліщицький агроколедж завітав президент

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Помер податківець Сергій Господарик

    Помер тернопільський податківець Сергій Господарик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ексголова Тернопільської облради Михайло Головко знову займає медіапростір

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Від фронтових поранень помер захисник з Тернопільщини Андрій Убрамик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Ректор тернопільського університету Богдан Буяк представив Тернопільщину на Національному молитовному сніданку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув молодий захисник Микола Кірнаджук з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Міст із японських конструкцій побудують на Тернопільщині

Перший в Україні міст із японських модульних конструкцій побудують на Тернопільщині

28.08.2025
На Тернопільщині зʼявиться індустріальний парк

На Тернопільщині зʼявиться новий індустріальний парк

28.08.2025
У перинатальному центрі прийняли складні пологи

У Тернопільському перинатальному центрі прийняли складні пологи

28.08.2025
Віталій Пристай дебютував на Чемпіонаті світу

Студент ЗУНУ Віталій Пристай дебютував на Чемпіонаті світу

28.08.2025
Від фронтових поранень помер Андрій Убрамик

Від фронтових поранень помер захисник з Тернопільщини Андрій Убрамик

27.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.