“Еволюція душі” матеріалізувалась у 50 тисяч гривень

Понад 50 тисяч гривень виручено з благодійного аукціону. Організував аукціон новостворений благодійний фонд «Еволюція душі», а власні картини для нього надала тернопільська художниця Христина Снігур.

На аукціоні продали дев’ять картин художниці. Ще одна – десята, як повідомили організатори, була викуплена раніше за понад тисячу доларів, і її власники із США.

Ініціатори створення благодійного фонду стверджують, що вони керувалися одним бажанням – зробити світ кращим і допомагати тим, хто такої допомоги потребує. «Як лікар я бачу, як люди борються із хворобами, – каже директор фонду, лікар-інтерн Юрій Киричок. – Найважче дивитися, коли хворіють діти. Тому ми вирішили спрямувати свою діяльність саме на допомогу хворим діткам».

Лайф-коуч,  організаторка проекту Катерина Вустич нагадала, що Христина Снігур неодноразово проводила благодійні виставки. І саме з таких виставок і зародилася ідея створити благодійний фонд «Еволюція душі», яку підтримала команда однодумців. Мисткиня, автор проекту «Еволюція душі» та співзасновниця фонду Христина Снігур  переконана, що разом, у команді можна зробити набагато більше добрих справ. «Картини – це кусочок моєї душі. Малюю так, як відчуваю, і хочу сокровенним ділитися з іншими», – розповіла художниця. Ще один співзасновник фонду, приватний підприємець Ігор Слободянюк  зазначив, що благодійний фонд працюватиме відкрито та прозоро, постійно публікуватиме звіти про витрачені кошти. Форми діяльності і збору коштів будуть різними, не тільки аукціони. Але однозначно єдине – допомагати дітям.

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За пароль шахраїв «Ваш син у поліції» українці уже віддали 1 млн 300 тис грн.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої ...