• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 20 Січня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Сергій Надал: «Завдяки Євгену Коновальцю Україна стала не жертвою, а творцем своєї історії»

Опубліковано: 02 Травня, 2021
A A

Тернопільська міська рада закликає Президента України присвоїти Провіднику ОУН Євгену Коновальцю звання Героя України

Важливо

З ініціативи міського голови Сергія Надала на пленарному засіданні п’ятої сесії міської ради Тернополя було ухвалено  звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо присвоєння почесного звання «Герой України» Полковнику армії УНР, Голові проводу ОУН Євгену Коновальцю.

Євген Коновалень – ідеолог Української державності

Євген Коновалець був творцем перших збройних формувань незалежної української республіки. Стояв біля витоків політичної Організації Українських Націоналістів, котра відновила Українську державу у 1941 та створила одну з найбільших народних армій — УПА. Все життя Євгена Коновальця — це боротьба за незалежність України. Він був ідеологом Української Державності.

Саме тому, за словами міського голови Тернополя, Провідник має отримати заслужене визнання від нащадків – звання Героя України.

«14 червня 2021 року виповнюється 130 років від дня народження Євгена Коновальця. І ми вважаємо, що на сьогодні той внесок, який був зроблений Головою проводу українських націоналістів для становлення незалежної України, не оцінений належно, тому закликаємо Президента присвоїти звання «Герой України» Євгену Коновальцю, Подібні звернення уже прийняли та направили до Президента України і ряд інших міських рад», – заявив Сергій Надал.

Молодь бере приклад з Героя України Євгена Коновальця

Міський голова Тернополя також переконаний, що Українська держава відбулася та вистояла, бо живе за дороговказом Євгена Коновальця.

«Згадаймо безсмертні слова Коновальця: “У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії”. І Україна відбулася та вистояла. Стала творцем, а не жертвою історії. В XXI столітті українці продовжують свою боротьбу з Росією – тим самим ворогом, тільки з новою назвою. З державою, яка продовжує використовувати таку ж політику стосовно України, як і Радянський Союз. Але як і в XX столітті під впливом Євгена Коновальця виховувалась молодь, яка стала лідером у боротьбі проти нацистських та радянських окупантів, так і сучасне молоде покоління бере собі за приклад полковника УНР», – підкреслив Сергій Надал.

На повазі до своїх Героїв ґрунтується міць сильної України

Присвоєння Євгену Коновальцю звання Героя України не лише відновить історичну справедливість, а й зміцнить українську державність.

«Українці мають частіше згадують своїх героїв минулого і сучасного, бо на повазі до власних героїв, до власної історії, на вивченні історичних уроків і ґрунтується міць сильної Української національної держави», – підсумував Сергій Надал.

Довідка

14 червня 2021 року виповниться 130 років від дня народження Євгена Коновальця. Євген Михайлович Коновалець – полковник Армії УНР, командир Січових Стрільців, член Стрілецької Ради, командант УВО, голова Проводу українських націоналістів (1927), перший голова ОУН (з 1929), один із ідеологів українського націоналізму. Постать, яка стала символом боротьби за створення суверенної та незалежної української держави у XX столітті.

Теми: новини Тернополясергій надалтернопільські новини

Перегляньте Також

Школи забезпечені генераторами з запасом пального
NEWS

Школи та ДНЗ у Тернополі забезпечені генераторами з необхідним запасом пального

15.01.2026
Тернопіль втримав ситуацію та не допустив колапсу
NEWS

Тернопіль втримав ситуацію після циклону та не допустив колапсу

12.01.2026
ОСББ очищають від снігу двори і проїзди
NEWS

У Тернополі підприємства, які обслуговують житловий фонд міста, та ОСББ очищають від снігу двори і проїзди

10.01.2026
Тернопіль відпрацьовував сценарій заздалегідь
NEWS

Київ без тепла: сталося те, чого боялися всі міста України. Тернопіль відпрацьовував цей сценарій заздалегідь

10.01.2026
Яку допомогу від міськради отримали постраждалі тернополяни
NEWS

Яку допомогу від міськради отримали постраждалі від ракетної атаки тернополяни

10.01.2026
Сергій Надал на фронті передав обладнання для захисників
NEWS

Сергій Надал на фронті передав від громади Тернополя обладнання для захисників

15.12.2025
завантажити ще
Наступний допис

Великдень у Тернополі буде з дощем - синоптики

безпека з

900 правоохоронців будуть чергувати на Тернопільщині під час Великодніх свят

Свіжі публікації

Відійшла у засвіти педагогиня Любов Каплун

Відійшла у засвіти відома тернопільська педагогиня Любов Каплун

20.01.2026
вертеп

У Тернополі в ТРЦ «Подоляни» відбувся ювілейний Парад вертепів: участь взяли понад 600 учасників

20.01.2026
Тернопільщина потрапила до списку боргів по зарплаті

Тернопільщина потрапила до списку областей з найбільшою кількістю нових боргів по зарплаті

19.01.2026
Освятили Міжконфесійний духовний центр військовослужбовців

Освятили Міжконфесійний духовний центр військовослужбовців ОК Захід

19.01.2026
військова Світлана

Материнство і фронт: як операторка дронів служить у бойовій бригаді

19.01.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Графік вимкнення електроенергії 19 січня

    Увага! Актуальний графік відключення світла на Тернопільщині 14 січня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Графік вимкнення електроенергії 19 січня на Тернопільщині повертає в будні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Важливо! Послаблення графіку вимкнення електроенергії на Тернопільщині 18 січня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі в під’їзді багатоповерхівки знайшли покинуте немовля

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Негода повертається на Тернопільщину з новою силою

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.