Фото we.org.ua

Біля печери «Оптимістична» планують будувати кемпінг


У Борщівській міській раді розпочинають реалізацію малого економічного проєкту «Будівництво кемпінгу в селі Королівка».

Відбулась зустріч представників міської ради з представниками Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), під час якої розглянуто приклади рішень для громадських просторів на основі українського та міжнародних досвідів. Участь в обговорені також взяли президент громадської організації Львівського спелеоклубу «Циклоп» Наталія Юдіна та приватний підприємець Іван Яворський, які підтримали ініціативу Борщівської міської ради щодо облаштування кемпінгу в с. Королівка, неподалік до входу в найбільшу у світі гіпсову печеру «Оптимістична».
Присутні обговорили важливе завдання, яке стоїть в пріоритеті цього проєкту, а саме підвищення туристичної привабливості Борщівської ОТГ та створення комфорту для відпочинку жителів й гостей громади.
Пізніше представники робочої групи здійснили виїзд в с. Королівка та обстежили територію майбутнього кемпінгу, спільно розробили візуалізацію проєкту.

Джерело: borschivrada.gov.ua

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

парти

Як створити безпечні умови у школі й підготувати навчальний рік до можливих змін епідемічної ситуації – рекомендації МОН щодо старту 2020-2021 н. р.

З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись ...