Епідемія туберкульозу: як уберегтися від захворювання

Епідемія туберкульозу: як уберегтися від захворювання

В Україні не припиняється епідемія туберкульозу, повідомляє ukr.segodnya.ua. Якщо колись ця хвороба побутувала серед ув’язнених і алкозалежних, то зараз її бактерії часто зустрічаються в транспорті, магазинах і навіть просто на вулиці.

За словами лікарів, серед хворих є багато молодих людей, які нормально харчуються і ведуть здоровий спосіб життя. А носії хвороби можуть навіть не знати про неї, приймаючи її ознаки за грип або застуду. Тому профілактичні перевірки – комп’ютерна томографія або флюорографія – вкрай важливі.

У зв’язку з цим в найбільших містах України курсують фургони, де люди безкоштовно можуть пройти обстеження. Перевіритися тут можна навіть, якщо у людини немає місцевої прописки або документів. Результати роботи рухомого флюорографічного центру нічим не поступаються тим, які можна отримати в стаціонарних лікарнях. Тому виявити хвороби або інші патології тут можна швидко і якісно.

Примітно, що тільки цього року туберкульоз виявили у 20 тисяч українців. Цифра ідентична торішній. Найбільше хворих зафіксовано в Одеській, Запорізькій, Житомирській та Херсонській областях. Лікарі зазначають, що в зоні ризику перебувають ті, хто мало спить, веде малоактивний спосіб життя і погано харчується. А найдієвішим способом вберегтися від туберкульозу називають регулярні профілактичні обстеження.

Читайте також:

Топ 5 продуктів, які забирають вашу молодість

Що відбувається з організмом, якщо з’їдати одне яблуко в день?

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За пароль шахраїв «Ваш син у поліції» українці уже віддали 1 млн 300 тис грн.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої ...