Топ 5 продуктів, які забирають вашу молодість


Названо п’ять найшкідливіших продуктів для вашого здоров’я.

Експерт здорового харчування Боб Ей склав невеликий список продуктів харчування, які прискорюють процес старіння і змушують виглядати людини старшою за свої роки, пише Healthy Style.

Одними з найбільш небезпечних продуктів є ті, які містять велику кількість вуглеводів з високим глікемічним індексом. Інакше кажучи, ті, що викликають різке підвищення цукру в крові. Дієтолог пояснює, коли в організмі людини відбувається процес розщеплення цукру, то пошкоджується колаген, який робить шкіру пружною і гладенькою.

Наступним продуктом, що викликає передчасне старіння, є алкоголь. У помірних кількостях спиртні напої, звичайно, можуть принести користь, проте надмірне їх вживання загрожує не тільки втратою колагену і еластичності шкіри, а також появою передчасних зморшок, набряклості і загальним зневодненням організму.

Крім того, експерт вніс в цей список агаву – рослина сімейства спаржевих, яке часто використовується при приготуванні фруктових коктейлів замість звичайного цукру або додається в вівсяну кашу для підсолоджування. Спеціаліст попереджає, що в агаві міститься величезна кількість фруктози, що несприятливо позначається на коллагене в шкірі. До того ж в печінці фруктоза перетворюється в жир.

Передчасне старіння загрожує і любителям фастфуду, оскільки більшість продуктів швидкого харчування насичені трансжирами, які стають причиною закупорки кровоносних судин і артерій, через що шкіра виглядає старше.

Завершує список шкідливих продуктів, що негативно впливають на здоров’я і красу шкіри, «солоні м’ясні вироби», наприклад, такі як бекон, гостра різновид салямі (паппероні) і ін. У таких продуктах містяться сульфіти і інші консерванти, а також багато солі, які в сукупності викликають запалення і почервоніння шкіри, одутлість обличчя.

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

колонія

На Тернопільщині замість колонії планують облаштувати військову частину

У приміщенні Кoпичинецькoї виправнoї кoлoнії планують рoзмістити військoву частину. Станoм на сьoгoдні кoлoнія не функціoнує. ...