Евакуйовані з Китаю українці розповіли про враження від повернення в Україну


Українці, яких евакуювали з Уханя і привезли в Нові Санжари на карантин у четвер ввечері, були шоковані тим, як їх зустріли співвітчизники. Серед українців було 17 танцюристів балетної трупи FashionPa з Кривого Рогу.

«Я директор FashionPa Ballet, мої 17 артистів з Кривого Рогу прилетіли з Уханя в Україну. Усі здорові, все добре, температури немає, симптомів немає. Є шок від дороги, негативу і дикості людей!» – повідомив директор трупи Володимир Богданов.

Керівник трупи зазначив, що дуже довго погоджували дату евакуації та місце заселення та зазначив, що хвороби у його підопічних не виявлено.

Нагадаємо, 20 лютого у Харкові приземлився літак з евакуйованими із Китаю українцями та іноземцями. Лайнер було розміщено на ізольованій стоянці. Він уже пройшов процедуру дезінфекції. Усіх прибулих осіб переведуть під карантин у медичному центрі Нацгвардії у селищі Нові Санжари (Полтавська область).

Місцеві мешканці виступають проти розміщення евакуйованих з Китаю, оскільки побоюються спалаху коронавірусу. У селищі влаштували масові протести із перекриттям доріг.   А держава до відновлення громадського порядку підключила Нацгвардію та поліцію.

Депутати Нових Санжар звернулись до президента Володимира Зеленського із проханням не відправляти евакуйованих у місцевий медцентр. У заяві стверджується, що у закладі відсутні ізолятори, бокси та необхідна система вентиляції. А каналізація медцентру під’єднана до каналізації селища.

Додав: Кузьменко Остап
x

Варто прочитати

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, ...