Історії успіху: магістр з Бережан Михайло Міськевич добре знається на парках


Наукова робота магістра Бережанського агротехнічного інституту Міськевича Михайла на тему «Інвентаризація зелених насаджень з використанням сучасних методів» (науковий керівник – к.с-г.н, доц. Бідолах Дмитро Ілліч) була відібрана галузевою конкурсною комісією для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Садово-паркове господарство».

Цей етап проводився на базі Сумського Національного аграрного університету шляхом дистанційного оцінювання робіт. На ньому представлено 24 найкращих студентських наукових робіт із 13 вищих навчальних закладів України.

Члени комісії відмітили, що учасники конкурсу продемонстрували високий науковий рівень представлених робіт з різних аспектів досліджуваних тематик у сфері садово-паркового господарства. На підставі розгляду наукових робіт членами галузевої конкурсної комісії нагороджено Міськевича М. дипломом ІІІ ступеня, а наукового керівника Бідолаха Д.І та навчальний заклад подякою за якісну підготовку студентів до участі у конкурсі.

Бідолах Д.І., доцент кафедри лісового і садово-паркового господарства

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

На Тернопільщині кудись зникають чоловіки

Статева структура населення області характеризується перевагою жінок у її загальній кількості. На кожну тисячу жінок ...