Історія успіху: колишній воїн з Бережан зайнявся будівельними роботами

Історія успіху: колишній воїн з Бережан зайнявся будівельними роботами


Після трьох років контрактної служби в Збройних Силах України, участі у бойових діях на сході України 29-річний жителя Бережан Михайло Бойко демобілізувався у червні 2019 року. За допомогою у пошуку роботи чоловік звернувся в Бережанську районну філію обласного центру зайнятості. Кар’єрна радниця райфілії запропонувала молодому, енергійному краянину подумати над відкриттям власної справи. Відтак, він вирішив надавати послуги з будівництва, зайнятися ремонтами під ключ.

А детальніше про те, як відкрити та провадити підприємницьку діяльність він дізнався під час семінару «Як розпочати свій бізнес?» у райфілії ОЦЗ; склав та захистив бізнес–план на тему: «Організація ремонтно-будівельних робіт».

Сьогодні Михайло успішно надає послуги з ремонту житлових і нежитлових приміщень, працюючи самостійно. Проте в подальшому планує залучати до роботи найманих працівників.

«Це пунктуальний, відповідальний майстер, людина слова, який вміє не лише Батьківщину захищати, а й професійно працювати», – кажуть ті, хто знає Михайла Бойка.

Олена Рак

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

колонія

На Тернопільщині замість колонії планують облаштувати військову частину

У приміщенні Кoпичинецькoї виправнoї кoлoнії планують рoзмістити військoву частину. Станoм на сьoгoдні кoлoнія не функціoнує. ...