Якщо так піде далі, наших не пускатимуть до Європи

Майже 4,3 мільйона українців побували в країнах Євросоюзу за біометричними паспортами після введення безвізового режиму.

У цілому за цей період в країни ЄС з’їздили 17,6 мільйонів українців, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ubr.

Незважаючи на це, кількість відмов на в’їзд в ЄС для українців продовжує зростати. За звітний період 37 тисяч українців не змогли виїхати в Європу, і це на 34 відсотки більше, ніж у 2016 році.

«Поки, на відміну від Грузії, Україні не загрожує позбавлення безвізового режиму, так як ці цифри не є критичними», – розповіла аналітик, заступник директора ГО «Європа без бар’єрів» Катерина Кульчицька.

Однак, за її словами, все може змінитися, якщо хоча б один з ключових критеріїв піде в червону зону. Втім, Кульчицька відзначає, що ситуація може різко змінитися, якщо, наприклад, за кілька місяців число українських нелегалів в ЄС зросте в рази, або ж, якщо українці зроблять велику кількість злочинів на території ЄС.

Кульчицька нагадала, що в 2017 році в Євросоюзі виявили понад 32 тисяч громадян України, що мають статус «нерегульованого мігранта». «Добре, що з них більше 29 тисяч осіб повернулися в Україну добровільно. Це певним чином заспокоїло європейців», – додала експерт.

 

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air з 9 лютого 2019 року припиняє виконання рейсів Харків-Лондон (аеропорт “Лутон”). ...