Карантин в Італії: порожні міланські парки заполонили зайці


Мешканка Мілана опублікувала фотографії диких зайців в одному з місцевих парків, які вільно розгулюють через відсутність людей на вулицях.

Про це повідомляє “Європейська правда“, з посиланням на Corriera dela Serra.

Мілан є столицею Ломбардії, ця область найбільше страждає від спалаху коронавірусу. Вчора тут заборонили навіть фізичні вправи на вулиці і навіть поодинці.

 

Громадяни повинні залишатися вдома: цього вимагають обмежувальні заходи, введені урядом для стримування надзвичайної ситуації з коронавірусом.

Мешканка Мілана Сабріна Бароніо сфотографувала десятки зайців в зеленій зоні в північно-західних передмістях міста.

За її словами, в минулому тут вже бачили зайців, але зазвичай ввечері або вночі. Тепер тварини з’являються серед білого дня і навіть не бояться сирен швидкої допомоги, які в ці дні звучать постійно.

“Звичайно, є краса природи, яка повертається, яка відновлює світ. Але для мене це перш за все тривожно. Коли я робила ці знімки (20 березня, – ред.), я нарахувала 25 тварин. У промисловій зоні. Серед білого дня. І простір, який я сфотографувала, досить невеликий. Тепер зайці весь час тут, якщо ви наблизитеся, вони не злякаються. Повсякденне життя тепер таке. Це апокаліптична сцена … Люди зникають з вулиць під час війни, голоду…”, – сказала вона.

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Сільрада у Теребовлянському районі проти аліментів

Прокуратура подала позов до сільради, що впродовж року не виплачувала «аліментщикам» заборгованість за прибирання вулиць ...