Хронічні зрадники: цих 6 пар за знаком Зодіаку все життя тягнутиме "наліво"

Хронічні зрадники: цих 6 пар за знаком Зодіаку все життя тягнутиме “наліво”


Овен і Телець

Представників цих знаків притягує один до одного якась незвідана сила. Але незабаром Телець розуміє – Овен не збирається зберігати вірність відданому і дуже домашньому Тельцю. Моногамію в цій парі приймає тільки Овен, що і змушує Тельця в один “прекрасний” момент поглянути “наліво”: не в силу природних якостей, а з бажання насолити партнеру.

Близнюки і Терези

Обома знаками керує стихія Повітря, а це значить, що вони сильно один одного зачаровують. Часто Ваги зачаровуються легкою вдачею і почуттям гумору Близнюків. Найбільше розчарування приходить тоді, коли Ваги починають розуміти, що близнюкам не притаманна глибока душевна прихильність до кого б то не було. Їм буде зовсім непросто змиритися з легковажністю партнера і його ставленню до зради як до звичайного справі.

Рак і Козеріг

Про це парі можна сказати: протилежності притягуються. Здається, що між представниками цих знаків все повинно складатися ідеально. Але не тут то було. Чуйний і мрійливий Рак дуже швидко починає нудьгувати в таких стосунках і з легкістю відповзе в сусідню гавань. Багато в чому це може бути пов’язано з тим, хто Козеріг не завжди здатний задовольнити сексуальні потреби Рака, а для Рака секс майже як повітря.

Лев і Стрілець

Часто Леви через зацикленості на собі, не помічають світу навколо. У той же час вони відчайдушно потребують постійної уваги від свого партнера. Стрілець ж не готовий замкнути себе в чотирьох стінах і відмовитися від усіх друзів через любов. Загалом, пристрасть буде, вірності – немає, тому що Стрілець не здатний забезпечити Левові то королівське ставлення, в якому той так потребує.

Скорпіон і Риби

“Ідеальна” парочка, в якій обидва будуть зраджувати. Вони можуть роками віртуозно один одному брехати, заводити інтрижки на стороні, і завжди виходити сухими з води. Мабуть, прекрасні по-своєму відносини, тільки от якісь нездорові …

Водолій і Діва

У чомусь вони схожі, але при цьому дуже різні. Діва буде погано справлятися зі спонтанністю Водолія, і це поступово стане викликати перманентне невдоволення – причому, у обох. У підсумку обидва почнуть дивитися по сторонах у пошуках партнера “попроще”.

Читайте також:

У нас розпадається кожен другий шлюб

Подивіться на руки дружини, і ви дізнаєтесь, чи вона схильна до зради

Шлюби є найміцніші, в яких чоловіки не надто красиві – дослідження

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

парти

Як створити безпечні умови у школі й підготувати навчальний рік до можливих змін епідемічної ситуації – рекомендації МОН щодо старту 2020-2021 н. р.

З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись ...