Шлюби є найміцніші, в яких чоловіки не надто красиві – дослідження


За результатами дослідження міцні шлюби ті, в яких чоловік не такий вже й красивий. До такого висновку прийшли вчені з Університету штату Флорида, що в США.

Учені опитали, 113 пар про регулярність статевих відносин, як часто партнери дарують один одному подарунки, чи часто роблять компліменти, а також як часто в парі відбуваються сварки і спалаху ревнощів. Також учасники дослідження повинні були оцінити привабливість обранця або обраниці по зовнішності.

Результати опитування показали, що в парах з красивими чоловіками відбувалося більше сварок, жінки частіше ревнували і сиділи на дієтах. У той же час в пар, де жінка визнала свого партнера менш привабливим, встановлювалися міцніші стосунки. Так, опитувані жінки розповіли, що не найгарніші чоловіки, більш сексуально активні і частіше допомагають по господарству.

Джерело: t.topfacts.to

Читайте також:

Супрун порадила, як займатися сексом в світлі нового закону

Українців за подружній секс без згоди відправлятимуть до буцигарні на 5 років

У нас розпадається кожен другий шлюб

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

парти

Як створити безпечні умови у школі й підготувати навчальний рік до можливих змін епідемічної ситуації – рекомендації МОН щодо старту 2020-2021 н. р.

З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись ...