gazpostach

Українців за подружній секс без згоди відправлятимуть до буцигарні на 5 років


Домашнє насильство розцінюватиметься, як кримінальний злочин, інформує znaj.ua

В Україні вже в січні набуде чинності новий закон, який чомусь налякав тільки чоловіків. Вже сформувалася думка, що закон спрямований саме проти сильної половини нашої країни. Однак, насправді у тексті документу збережено гендерний баланс.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Так, з 11 січня домашнє насильство розцінюватиметься як кримінал, а для статевих відносин необхідна взаємна добровільна згода. Виходить так, якщо не отримав (ла) чітке та беззастережне “так” від партнерки (партнера), є риск сісти у в’язницю на 5 років і більше. Однак, поки ще не придумали, як закріпити ділову домовленість.

Варто зазначити той факт, що коїтус без дозволу визнають зґвалтуванням в десяти країнах Європи, навіть якщо мова йде про інтимні стосунки законного подружжя. Приєднавшись до Стамбульської конвенції про запобігання насильства щодо жінок, Україна теж повинна йти таким шляхом. У новому трактуванні ст. 152 КК України конкретизує зґвалтування як “вагінальне, оральне або анальне” проникнення в тіло людини без її згоди.

Читайте також:

Чому з похмілля так хочеться сексу

У нас розпадається кожен другий шлюб

Українське телебачення розповіло про тернопільську  “Пан+Пані” 1990-х років (відео)

 

 

Додав: rovesnyknews


x

Варто прочитати

«Саме потужна і дієва територіальна оборона здатна зупинити агресивні плани ворога», – Михайло Головко

Україні потрібна цілісна доктрина національної безпеки, основою якої має стати принцип загальнонаціонального опору агресії. На ...